Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti spontán vetelesnel mennyire...

Ti spontán vetelesnel mennyire véreztetek es mennyi ideig?

Figyelt kérdés

Én 5+2nél jartam 4 nappal ezelott. Akkor kezdodott, bar mint kiderült 2,5mmes volt csak a petezsák és 137,3 ml/U a HcG-m!

De csak elso ket nap bolt sok ver.. de nem piros hanem nagyon sotét barna. Szinte fekete. Azota is csak sotetbarna folyás van meg elenyésző mértékben vér. Ma van a 4.nap de dél ota csak pisilés uta van vmi ha megtörlöm magam. Amúgy sehol semmi.

3x1 utrot szedtem 3 napja hagytam abba. Lehet h amiatt indul meg nehezen? Ilyen pici terhességnél kaparnak?:(


2017. máj. 7. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
En kb. 5-6 napig, nekem pont olyan volt mint egy rendes mensi, 6+4 voltam. Kiurult minden, nem kellett kaparni.
2017. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan 10 hetes voltam, de brutális mennyiségű vér volt úgy 1,5 napig, aztán 2 napig erős vérzés, aztán fokozatosan gyengült, 2 hét alatt múlt el teljesen.
2017. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom h irtatok. Nekem eddig elso nap alig volt valami 2. És 3.nap meg elég sok napközbe de éjszaka csak barna volt. Aztán 4 nap semmi es na ömlött hajnalban,de mostanra átlag . A masik bajom h mas szine van mint menzeszkor. Neha sokkal sotetebb a "folyas"..ez normális?
2017. máj. 8. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális hiszen ilyenkor sokkal vastagabb a méhnyálkahártya mint egy sima ciklusba. Addig még nem lesz hőemelkedésed/lázad, nem lesz büdös vagy folyamtosan nagyobb mennyiség nincs gond. De ha ezek közül bármit tapasztalsz azonnal ügyelet mert komoly fertőzés is lehet.
2017. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2017. máj. 8. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
6ik héten vetéltem el.7napig véreztem,első pár napig ömlött belőlem,nagy darabokkal, utána napról napra kevesebb volt.
2017. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 6.napon mar kevesebb. Koszi!:)
2017. máj. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!