Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem várt előtt 3 majd 2...

Nem várt előtt 3 majd 2 nappal teszteltem pozitívat, halványat, de egyértelműen ott voltak a csíkok. Utána nem jött meg, és újra teszteltem. Erősebb pozitívat. Terhes . Voltam? Vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap, 4 nap késéssel, pisiléskor egyszer csak vérezni kezdtem. Barna maszatolás, sötétbarna vérrel. Kevéssel. Azóta csak pisiléskor jön pici (pl: városban egy óra séta után teljesen tiszta maradt a betét).


Hasam szurkál, néha bal, néha mindkét oldalon. Együtt voltunk áprilisban, amióta letettem a fogamzásgátlót, majdnem minden nap, a fogamzásgátló naptáram alapján megadott ovulációkor is.


A vérzés miatt bementünk az ügyeletre. HCG 100. Azt mondta a doktornő a kórházban, később lehetett a fogantatás,mint számolta a nőgyógyász,akihez csak 24-re kaptam időpontot (utolsó menstruáció első napja: április 11). Jövő hétre kell időpontot kérnem új vérvételre,hogy megnézzék a HCGt, csökkent-e.

Azóta nem mondanám,hogy vérzek, de maszatol néha,ha pisilek. A hasam bal oldalon picit fájdogál,de inkább szurkál,mint görcsöl. Az ultrahangon csak azt látta,hogy biztosan nem 5 hetes terhes vagyok,mint a dokinő gondolta.


A vetélés ilyen jellegű vérzést okoz,vagy erősebbet? Vagy ez is,mint minden egyénfüggő?

Próbálok azzal számolni,hogy ez most nem jött össze. :(

De csalódott vagyok. Vitaminokat eszem.



2017. máj. 13. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hat a doktornal pontosabban ezt itt senki nem fogja megmondani. Van akinel veteles lett, van akinek megmaradt, sajnos ki tudja, nalad melyik lesz majd. Pihenes es magnezium, aztan a sors es a termeszet eldonti :(
2017. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Igen, ez is egyenfuggo. Valakinek elenkpiros tobbnapis verzesnel is megmarad, valakinek pedig par csepp barnazas is vetelest jelez es szervezet kerdese mikor indul be rendesen.
2017. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem sajnos.

Ez a várakozás a legrosszabb.

Csináltam ma tesztet, Clearblue. Ma azt írja Terhes 1-2 héttel ezelőtti fogantatás (azaz 3-4 hét az uolsó mensi első napjától számolva). Az nagyjából egybeesik a 3 hétnél okés HCGvel a megannyi táblázat szerint. Habár nem tudom milyen ütemben süllyed.

2017. máj. 13. 16:42
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nem várt előtt 3 nappal pozitív teszted volt, ez azt jelenti, hogy nem foganhatott félidőnél később. Sőt, inkább hamarabb, mert eleve kb. 14 nap, mire kimutatja a teszt. Ez viszont azt jelenti, hogy ha kisebbnek látják, sajnos nem fejlődik jól.

Ilyen sokszor előfordul, és nem a vitaminokon múlik. És nem is rajtad. Vígasz lehet, hogy így megúszod egy menstruációval, egy missed ab műtét sokkal rosszabb. :(

Fel a fejjel, legközelebb sikerül! :)

Ha meg nem, akkor viszgáltasd ki magad.

2017. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen, már az is érdekes volt, a doktornő is csodálkozott,hogy máris. Ugyanis április 8-án vettem be az utolsó fogamzásgátlót. Akkor 11-én megjött a megvonásos vérzés, és utána elkezdtük a babaprojektet.

Április 19-29 között mindennap együtt voltunk, védekezés nélkül.

2017. máj. 13. 17:29
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem igazán mondanám,hogy menstruációm lenne. Egész nap üres maradt a betét. Barnazas és pici vér csak a wcn jelentkezett, egyébként semmi. Nem tudom. Hasam fájogat, mellém még jobban fáj,mint eddig.


A hasam bal oldalon szúr, de csak ha mozgok, és akkor sem erősen.


Holnap hívom a doktornőt, vérvétel időpont miatt, remélem mielőbb kapok. Nem akarok még napokat bizonytalanságban ülni.. :(

2017. máj. 14. 08:12
 7/27 anonim ***** válasza:
Hiaba tesztelsz, van akinek veteles utan egy hettel is full pozitiv. Viszont ha csak pecsetelgetsz van remeny! Pihenj sokat, ne eroltesd meg magad!
2017. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Most fáj a hasam, úgy görcsölget, de nem erősen.

Orvos holnap délután fogad, vérvételre - HCG ellenőrzése miatt.


Továbbra is csak Wcn jelentkezik vérzés,habár most már inkább csak barnázás.

Kicsit magasabb a testhőmérsékletem, 37,2˘C, ég az arcom. A melleim nagyon feszülnek. Arra nem találtam választ,hogy vetélés után lehetséges-e hogy erősödnek a tünetek? Vagy csak az,hogy nem múlnak el azonnal? Tapasztalat esetleg?


Köszönöm.

2017. máj. 15. 11:17
 9/27 anonim ***** válasza:
A rendszeres menstruaciohoz kepest esrosebb vagy ugyanolyan a verzes? Csinaltal ma terhessegi tesztet?
2017. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem még terhes vagy ne aggódj, akiket én tudok ismerőseim között ott vetélés után megszűntek a tünetek. Ha a melled feszül jó jel és a maszatolás is lehet beágyazódási vérzés. Pihenj és magnézium , remélem minden rendben lesz.
2017. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!