Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Halványodó tesztek. Vetélés?

Halványodó tesztek. Vetélés?

Figyelt kérdés
Pénteken kellett volna megjönnie, csütörtökön már szép pozitívakat teszteltem. Azóta viszont egyre halványabbak. Vetélés lesz a vége? Eddig se görcs, se vérzés. Van rá még esély, hogy velünk marad? :(

2017. máj. 21. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne esély? Arra sokkal kevesebb az esély, hogy gond van. 1 hét múlva kérj időpontot orvoshoz, a tesztelést meg felejtsd el! Boldog babavárást!
2017. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért (sem) kell naponta többször tesztelgetni. Teljesen felesleges, a világon semmit nem tudsz vele befolyásolni, csak teljesen feleslegesen paráztatod magadat.
2017. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM szabad ugy tesztelgetni, mintha nem lenne holnap!

Minek? A vizelet koncentracioja mindig mas, a tesztekben a reagens sem teljesen egyfoma mennyisegu. Eros pozitiv teszt utan meg aztan plane butasag tovabbiakat gyartani......1 teszt, ha pozi, akkor a kovetkezo lepes az orvos.

2017. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm. Csak valahogy olyan rossz előérzetem volt, és én már félig el is könyveltem hogy elmegy. Előző babával Utrogestan-t szedtem, és mivel orvost váltok még csak holnap kérek hozzá időpontot. Esetleg lehet, hogy szükség lenne rá most is? Rossz érzésem van, ezért ez a sok tesztelés, én is meglepődtem magamon. :(
2017. máj. 21. 11:58
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okod aggódni,de persze keresd fel az orvost,hogy te megnyugodj!èn is teszteltem erős utàn halvànyabbat,és semmi gond nem volt! :)Üdv:17 hkm
2017. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
ne aggodj , en is igy vagyok , de se gorcs , se verzes , en is csutortok pentekre nem vartam :D meg nem voltam dokinal , en is felek , :D de remeelm nem lesz baj
2017. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A te tesztjeid is halványulnak? Nem tudom mi van velem, a kislányomnál nem volt ez.
2017. máj. 21. 16:30
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem nem halvanyul ,de se nem erosodik , egyforma
2017. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Drukkolok Neked, hogy rendben legyen minden! :) Én már nagyon várom a dokit.
2017. máj. 21. 16:45
 10/18 anonim ***** válasza:
irtam p[rivit
2017. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!