Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan nektek is későbbr...

Veteles utan nektek is későbbre tolódott az ovuláció?

Figyelt kérdés

Nekem 4-5 nappal kesobb lett, mint szokott, nem volt.muszeres befejezés mert minden rendben lezajlott magától. 5+2hetes terhesség volt ( elhalt 4+4nél)

Ujra probalkozhatunk tovabb es ma pozitiv az ovuteszt.

7 nappal ezelott 7mmes volt a mehnyalkahartyam, doki szerint ez mar eleg ujabb babához mire peteeresem lesz. Szedek is e vitamint.

Eselyes egyaltalan h azonnal ujra teherbe esek vagy 2-3 honap alatt?

Elso baba lett volna , 7.próbálkozós hónapban sikerült (elso clostis kúra):)

Utrot szedek hnaptól 1x1


2017. máj. 26. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos tobb vetelesem is volt es egy esetet leszamitva kellett 2-3 honap, mig visszallt a peteeresem es a ciklusom a normalisba. De a legutobbi pl januar vegen volt, eleve 2 honapot vartam az elso mensire, mert nagyon kitolodott a peteeresem, majd volt olyan honap, hogy koran volt peteeresem es a mensim is 25 napra megjott. Most ismet kesobb volt, 32 napos lett a ciklusom.

Ez ilyen, nyilvan megbolygatja a hormonrendszert a terhesseg, veteles. Pedig nekem alapesetben tankonyvi ciklusaim vannak, kozepidos peteeressel, amikor probalkoztunk, akkor zomeben elso-masodik honapban terhes is lettem, soha nem szedtem clostit sem. De a veteles megis bezavar, igaz, hogy en idosebb terhessegeket vetelem (9-11 het kornyeken volt a legtobbszor).

Siman teherbe eshetsz most is, epp annyi az esely ra, mintha soha nem lett volna vetelesed. Sot, tobb olyat is olvastam, gogy veteles elott nehezen jott ossze a baba, utana viszont gyorsan sikerult.

Mi sajat dontesbol mindig vartunk par honapot, fel evet az ujabb probalkozassal, mert ki akartuk pihenni a vetelest (foleg,mivel sorozatban voltak). De gyanitom, hogyha hamarabb probalkoztunk volna, akkor is sikerul valoszinuleg teherbeesni ujra.

Drukkolok!

2017. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Es vizsgaljak mire fel ez a sok veteles? Nekunk a vercsoport derult ki , ellenanyagot termeltem pedig nem voltam meg terhes.

Voltam orvosnal es lattaa tuszorepedes nyomat a 22 ciklusnapon. Elotte valo nap volt pozitiv az ovuteszt. Nekem általaban 16-17. ciklusnapon van peteérésem! Amikor sikerult a 15.napon volt ami meg nem fordult elo. Gondolom closti csinálta.

De nem is baj sztem h kesobb lett mert 13.cnapon 4mmes volt a mehnyalkahartya. Most pedig 9,5 mmes ami mar eleg a teherbeeséshez!:) es addigis szedem tovább az E-vitamint :) meg utrot.:)

Koszonom a válaszod, remelem hamar sikerul ujra mondjuk ősszel legkesobb!:)

2017. máj. 27. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét után egyből visszaállt a ciklusom, és kb fél év után zavarodott meg. Jelenleg ott tartunk, hogy 15 hónappal a missed ab után sem tudtam teherbe esni, úgyhogy irány a doki. :(
2017. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Persze, voltunk kivizsgalason szamtalanszor.

Privatban, allamiban, sot, nem csak belfoldon, hanem kulfoldon is. Tudjuk, hogy mi a gond, mar az elso veteles utan kiderult, de nincs konkret kezeles ra, csak lehetosegek. Lassan mar az osszeset vegigprobaltuk, de ugyanugy veteltem mindig vegul. Marad a probalkozas, ha burjuk meg idegekkel es vagy osszejon egyszer, vagy nem.

2017. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!