Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után 2 napig véreztem?

Vetélés után 2 napig véreztem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pozitívat teszteltem nemvárt napján, majd utána levő napon is. Igaz elég halvány, de rózsaszín második csíkom volt. Majd 4 napos késéssel "megjött". Ezért gondolom, hogy volt baba, csak spontán elvetéltem. Viszont 2 napig véreztem csak, aztán az egész abba maradt, mikor nekem mindig 5 napig tart a vérzésem. Ez ilyenkor normális? Én azt gondoltam volna, hogy nem kevesebb, hanem több vérzés lesz, vagy legalábbis ugyanannyi, mint amikor simán menstruálok!
2017. jún. 4. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj újra, nem biztos, hogy elment!
2017. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább orvoshoz menj minél hamarabb.
2017. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek, de eszembe sem jutott volna, ha nem 2 napig tart!
2017. jún. 4. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Teszt nem tudom mennyire mérvadó.

Ugye a hcg nem egy két nap alatt úrül ki a szervezetből, ezért kéne inkább orvoshoz menni. A teszt még 1-2 hétig lehet pozitív, vetélés után is.

2017. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ok, de az adhat infót, hogy erősödik vagy gyengül.
2017. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok..de orvoshoz akkor is illene elmenni, h meglássa kiürült e minden vagy mi a helyzet. Nemde?
2017. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kétszer vetéltem, egyszer 5 hetesen, egyszer 7 hetesen. Az 5 hetesnél a vér kb. fele volt a menstruációénak, a 7 hetes meg a duplája annak, mint mikor menstruálok. Szóval szerintem normális a te eseted, és valószínűleg elment a baba :(
2017. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem írtál privibe. Nem irom le ugyanazt ide is. De fogadd meg a tanacsom. Nem tellik.kb semmibe

2017. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem vetetél utan 28 nappal pozi volt meg a teszt. 30.napon semmi pedig csak 130as hcg m volt .. szval a teszttel semmire sem meGy es arra varni h erosodik e? Felelotlenseg. MENJ ORVOSHOZ
2017. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdemes orvoshoz menni. Bár még egy UH sem ad biztos választ, ugyanis ilyenkor még nincs szívhang. Nekem minden esetben sokkal bővebb volt a vérzés vetélés esetén. Szóval van remény. Kaphatsz E vitamint vagy Urogestant a baba megmaradása érdekében.
2017. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!