Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikorra áll vissza a szervezet...

Mikorra áll vissza a szervezetem a normális (pl méhem)? Mikor próbálkozhatunk újra?

Figyelt kérdés

Keréken 5 hetes voltam mikor egy olyan üzenetet olvastam, ami idegileg kissé betett nálam. Rá pár órával vérezni kezdtem. A doki meg se nézett, mondván nagyon pici még a baba. Az 5. napon már épp, hogy csak pecsételtem. 3 napig fal sápadt voltam és iszonyú gyenge, érzéseim szerint akkorra vesztettünk el teljesen a picit. 6+5 hetes lett volna, akkor már UH-on semmit nem láttak, csak a méhem nagyobb. Másnap (tegnap) a véremben 0.24 volt a hcg.

Már van egy 4 évesem. A pici elsőre sikerült.

Holnap tudunk beszélni a dokival, csak gondoltam addig is hátha ti tudtok valami okosat írni - tapasztalatból.


2017. jún. 8. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En annak idejen teljesen kiurultem veteleskor, az orvos megnezett a verzes elmultaval es azt mondta azonnal lehet probalkozni. Azonban nyilvan o latta milyen "allapotok vannak odabent" (mehnyalkahartya, stb.), ezert mindenkepp elobb orvos lasson mert minden szervezet mas, van akinek egy teljes ciklust meg igy is javasolnak varni.
2017. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet ehhez köze annak, hogy mára belázasodtam (38,7°) és mindenem fáj. Ez utóbbi gondolom a láz miatt.

Amúgy annyi, hogy jó feküdni és olykor pár percre megszédülök. Inni iszok, kaparni nem kapartak.

2017. jún. 10. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél elöbb menj orvoshoz mert maradthattak bent szövet darabok és attól is belázasodhadtál.... :(
2017. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!