Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után hogyan kell...

Vetélés után hogyan kell kiszámolni, hogy mikorra várható a havi vérzés? (Nekem mikor lesz? )

Figyelt kérdés

Április 20-án volt az utolsó havim első napja. A ciklusom 28 napos, így máj. 18-án szerencsére nem jött még, 20-án teszteltem egy erős pozitívat. Aztán 25-én bevéreztem és kb 27-én elment a baba. 29-én már épp, hogy csak pecsételte. Amúgy 7 napon át szokott tartani a havi vérzésem.

Az első alkalommal teljesen normális, már megszokott vérzés várható?


2017. jún. 17. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. Bármikor megjöhet, előbb is, később is.
2017. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

4 és 8 hét között normális, hogy megjöjjön újra.

Nekem nagyon erős volt az első mensi, a házat nem tudtam szinte elhagyni.

Nekem 30 napra jött meg, a következő 29 napra, aztán már a baba jött.😀

Sajnálom, ami történt.

2017. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, vagy megjon a verzes elso napja utan időre , ahogy szokott vagy kicsit vagy sokkal kesobb.:)

Én masfel honapja vetéltem. Mutetem nem volt.

36 napra jott meg. Amugy 31-32 naposak a ciklusaim

2017. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De mikortól számoljam, a vetélés napjától? Vagy attól, amikor megjött volna, ha nincs ott a pociba a baba?


Olvastam másik kérdésnél, hogy neki ennyivel hamarabb / később jött meg. De mihez képest? Honnan tudta akkor, hogy mikor kell megjönnie?

2017. jún. 17. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vérzés megindulásának 1. napjától számold.
2017. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonlóképp jártam sajnos, mint te.


Nekem 04.19-én jött meg utoljára és május 26-án, ment el a baba. :( Pont, 5 hetesen.


Nekem is 28 naposak a ciklusaim. Én a vetéléstől számolom, mivel, ha, a nem várttól számolnám, most pénteken már meg kellett volna jönnie.


Így, jövő hét péntekre nem várom. Ami "remélem", így is lesz, mivel idő közben kiderült, hogy a bal petefészkemben van egy ciszta, amit jövő héten műtenének meg, még, mielőtt megjönne.


Remélem ki is bírja péntekig és rendben fog menni a műtét és végre sikerülhet, majd a várva várt baba.


Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2017. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Tobb vetelesem is volt.

Ciklus elso napjanak en mindig azt vettem, amikor konkretan tavozott az embrio/petezsak, vagy mutetnel a mutet napjat.

Ha a verzes elso napjatol szamoltam volna, az nekem nem lett volna realis, mert volt, hogy a konkret veteles elott mar egy hete vereztem/pecseteltem, de nagyobb terhessegek voltak, mint a tied.

Amugy tapasztalatbol mondom, hogy nem sok ertelme van szamolni, ahogy korabban irtak barmikor johet a mensi 4-8 het kozott, de akar kesobb is, csak 8 het utan erdemes orvoshoz ellatogatni, ha addig sincs mensi.

Nekem volt, hogy 30 napra jott meg a veteles utan, olyan is, hogy ket honapra, a tobbinel ezek kozott. Amugy a ciklusom teljesen szabalyos 28 napos, de ertelemszeruen terhesseg es a veteles bezavar valamennyire.

Nekem a legtobb esetben erosebb volt az elso mensi a megszokottol.

2017. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszukat, neked 6-os pedig sok erőt!
2017. jún. 19. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem műtéti befejezésem volt, április 18-án. Rá 6hét 2 napra jött meg először. Ez után a következőnek (amit most várok) már 32 napra kell megjönnie ha minden ok, mert ennyi a ciklusom.

Remélem tudtam segíteni

2017. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!