Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen a vérzés spontán...

Milyen a vérzés spontán vetélésnél?

Figyelt kérdés
10.-én kellett vna megjönnie.3hete vannak terhességre utaló jelek.Ma barnás vérzésem van reggel óta.Ez lehet korai vetélés vagy csak egy késett menszesz?(hányinger..ilyesmik vannak 3hete)

2017. jún. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Teszt nélkül nem lehet megmondani. Nekem barnázás volt 4 napig, majd vérezni kezdtem. Sötét darabos vért volt... Azt mondta az orvos, hogy akkor menjek vissza ha több mint a mensi szokott. Több lett....

De ha nem lett volna pozi tesztem lehet nem is gondoltam volna vetélésre.

2017. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon erős görcseim voltak, és hirtelen öntött el a vér. Az éjszakai betét se ért semmit, térdig átázott a nadrágom is. Utána is még órákig elég erős vérzés volt, több mint menstruáció során.
2017. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teszteltél????

Nekem nagyon halvany barnazassal kezdodott, emeltuk az utro szintet de csa tobb es sotetebb barna lett , ez egy hetig tartott nem is lattak semmit 5+2nel csak egy 3mmes petezsákot. :/ tehát korán megállt a fejlodesben szegénykém!

Aztan mint mikor megjön csak darabos volt es nem 4 nap hanem 7 nap verzes volt

2017. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugy néz ki sima menszesz lesz..bár tegnap barnásan kezdődött most már piros de nem több az átlagnál.Egy hete csináltam tesztet az negatív lett.Majd figyelem hogy hány napig tart.Mondjuk ma is hányingerrel kelltem és fejem is fáj.Nem lehet esetleg hogy beágyazódásos vérzés?
2017. jún. 21. 08:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Na estére elmult.Másfél napig tartott.Remélem terhes vagyok
2017. jún. 22. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!