Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete volt spontán vetélésem 5+6 hetesen. Műszeres befejezésre nem volt szükség, küret nem volt. 10 napig véreztem. Mikor póbálkozhatunk újra a férjemmel? Ahány orvos annyi félét mond.. Volt aki 6! hónapot mondott, de a többség 3 hónapot javasolt. Szívem szerint 1 ciklust várnék,én készen állok rá úgy érzem. Egyébként miért kell ilyen sokat várni?

Ez volt az első vetélésem és remélem az utolsó! Már van egy egészséges kisfiam. Köszönöm a válaszokat :)



2017. jún. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kórhában nekem erre azt mondták 3 honap pihi, a dokim akihez 3 éve járok (9honapja kezdtuk a próbálkozást) azt mondta varjuk meg h regenerálódok ,1 honap kihagyast javasolt es megnézett ebben a honapban. Szép tiszta vagyok , ciszta sincs pedig altalaban talál! 2 tuszőm erett meg es tankonyvi peteeresem lett. A méhnyálkahátya 7mm kicsit keves de E vitamint szedjem tovabb es jo lesz az. 400mgot szedek altalaban ovuig most azt ajanlotta szedjem még 8-9 napig ugyanugy!


Szval nekunk végül csak a májust kellett kihagyni. Most junius 10 én jott meg, 36 napra 31 helyett.. most ugytunik 28napos lesz a ciklusom.

A veteles( verzes) elso napjatol nezve a 21.napon volt peteérésem.


Szval remelem vmit segitettem.

Drukkolok

2017. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 hetes missed ab-nal 2-3 honap varakozast javasoltak. 7.-8. het kornyeken mi mar probalkoztunk.

Egyebkent en is igy voltam ezzel, hogy majd ugyis erezni fogom. Biztos vagyok benne, hogy nem mindenki szervezete regeneralodik azonos utemben!

Nem szeretnelek arra biztatni, hogy az orvos tanacsa ellen menj, de akarhol olvasta/kerdeztem utana, mindenhol mas infot kaptam. Ilyen erovel a 2 honap is akar eleg lehet, amit nekem mondtak...

Sok sikert Nektek!

2017. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 marti1986 ***** válasza:
63%
Nekem 4 éve augusztusban volt egy vetélésem.A doki 3 hónapot mondott be is tartottuk a férjemmel.Novemberben volt az első hónapunk élesben és rögtön megfogant a fiúnk.
2017. jún. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem tavaly májusban volt egy vetélésem 7 hetesen ! Nem kellett semmiféle beavatkozás..a vérrel egyutt távozott minden. Ha jól emlékszem úgy 10 napot véreztem ..Mi egyből próbálkoztunk utána,majd oktoberben teszteltunk pozitivat :)
2017. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell pihenni

Egy verzest kell megvarni es terhesvitamint szedni.

2017. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen korban volt, a dokim szerint nem kellett várnunk. Sikerült is.
2017. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat 😘 :)
2017. jún. 30. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt vetélésem. A doki azt mondta nem kell várni, ezért az első menzes után rögtön próbálkoztunk. De sajna felborult a hormonháztartásom teljesen, úgyhogy a természet közbe szólt. majdnem 1 hónapot késett, és most nem sikerült teherbe esnem. Szóval van hogy a doki hiába engedélyezi ha a tested nem készült még fel rá. Nagyon szurkolok nektek, hogy minden rendben legyen :)
2019. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nézem milyen régi a kérdés :D remélem már azóta boldog szülők vagytok :) 8as voltam
2019. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!