Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek menjek vissza a...

Szerintetek menjek vissza a kórházba?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam dokinál ahol 6mm-es petezsákot láttunk és minden rendben vilt. Péntek reggelre elkezdtem vérezni és a kórházban a doki nem látott már semmit! Azt mondta egy hét múlva kontroll. Tegnap erősödött a vérzés és már sötétebb színű volt! Ma reggelre sok alvadt vérdarab és a betét alid bírta felszívni hírtelen olyan mennyiség jött! Most fekszem így jobb egy kicsit és a hasam is fájdogál! Szerintetek menjek vissza ma?

2017. júl. 16. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem mennek. Ez egyertelmuen veteles, de mivel ebnyire korai, siman kiurulhet magatol. Sok folyadek, pihenes, es elmenni a kontroll idopontra, amit mondott. Amennyiben teljesen kiurultel, meguszol egy mutetet. Amennyiben nem, akkor meg nem leszel elkesve a mutettel.


De ez az en velemenyem. Amennyiben tenyleg megijeszt a ver mennyisege, vagy felsz, hogy rosszabbul leszel, menj be. Ez esetben valoszinuleg benn tartanak es csinalnak egy kaparast, ugy hamarabb tul vagy rajta.

2017. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy menj vissza!!Én tavaly 6 hetesen vetéltem el,engem műteni kellett.Sajnálom!:(((
2017. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy nem tudom milyen mennyiségű vér az ami még normális! De akkor várok délutánig! Addig kiderül hogy erősödik e még. Ha igen akkor vissza megyek! Félek a műtéttől! :(
2017. júl. 16. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most volt vetelesem: az elejen brutalis mennyisegu ver es csirkemajhoz hasonlo szovetdarabok. Keves volt a Tena betet... De masodik napra csokkent, sima menstruacios mennyisegure, es egy het alatt teljesen elmult.
2017. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen! Nekem is hasonló most! Köszönöm a válaszod!
2017. júl. 16. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.Nekem semmi fájdalmam nem volt,csak az a rengeteg vér.Mentő vitt be,annyira véreztem,hogy a betét semmit nem ért.A farmert ami rajtam volt,ki kellett dobni.Én is nagyon féltem a műtéttől,de felesleges!Elaltattak és semmire nem emlékszem.Mikor felébredtem,volt egy kis hasfájás.
2017. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha fajdalom van, az sem rendellenes, nekem szabalyos 5 perces fajasokkal indult, a vegere perces gorcsokkel, amig le nem valt. Minel nagyobb a terhesseg, annal nagyobb az eselye, hogy faj is, mert kicsit jobban nyilnia kell a mehszajnak a kiuruleshez.


Amikor be KELL menni: laz vagy eszmeletvesztes eseten, elhuzodo verzes (10 napnal hosszabb) eseten, illetve ha valaki nyugodtabbnal erzi magat korhazban.

2017. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. júl. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!