Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet elveteltem? Tobb lent

Lehet elveteltem? Tobb lent

Figyelt kérdés
Jun.27 es Jul.1 egyutt voltam a parommal. Ra egy hettel minden nap szedultem hanyingerem volt hanytam is kivanos voltam. Tegnap reggel pecsetelos vilagos rozsaszines volt a fehernemum, egyre erosodott es nagyon sotet barna lett ra egy par orara elenkvoros lett Es nagyon begorcsoltem kisebb nagyobb darabkak volt benne. Egész nap iszonyatosan gorcsolt a hasam. Felek hogy elveteltem :( Csinaltam tesztet is Es negativ lett.. Szerintetek mi lehet? Koszonom a segitseget.
2017. júl. 17. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy héttel a szex után nincs semmi tünet.

Mikor kellett volna vagy kellene megjönnie? Mert ha a teszt negatív volt én inkább arra gyanakodnék.

2017. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénteken kellett volna megjonnie. Es sose volt ilyen. Eleg sok darab van benne kisebb nagyobb :/
2017. júl. 17. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem mindig egyforma. Ha rendesen, időben megjött és nem volt pozitív teszted, akkor nem vagy/voltál terhes.
2017. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eleg nagy nyomast erzek a hasam aljaba az mitol lehet?
2017. júl. 17. 11:37
 5/7 A kérdező kommentje:
21.kellett volna megjonnie Es tegnap "jott meg"
2017. júl. 17. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bebeszélni egy terhességet, ez sima menstruáció.
2017. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha vetélés lenne, akkor még pozitív lenne a teszed.

Valószínűbb, hogy hormonális oka van a darabos vérzésnek.

Eddig hogy védekeztetek? Fogamzásgátló tablettával? Mikor hagytad abba?

2017. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!