Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Belefér, hogy a doki haza...

Belefér, hogy a doki haza küldjön elvetélni?

Figyelt kérdés
10.hét, blighted ovum (üres petezsák) diagnózis. Hétvégén fájdalom, vérzés, hetfon az orvos közli, hogy beindult a vetélés, menjek haza, es pénteken menjek vissza, addigra elintéződik a dolog. Rokon szerint ilyenkor nem szokás hazaküldeni az ember lányát.
2017. júl. 27. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Pénteken megnézik befejeződött-e vetélés, vagy kell-e műszeres befejezés. Jó fej volt a doki, adott egy esélyt hogy megúszd a missed ab-ot. Kis terhességnél (a tiéd még az) és kezdődő vetélésnél meg szokták várni hogy alakul(kivéve erős fájdalom vagy durva vérzés).
2017. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő, de örülj neki, hogy hagyják természetesen lezajlani! Én 7 hetesen erős vérzéssel mentem be a kórházba, egyből befektettek, vizsgáltak, két napig bent feküdtem, a vérem hcg szintje jelentősen csökkent így két nap után műtöttek. Én szerettem volna, ha hazaküld az orvos, mert láttam hogy mennyi minden távozik belőlem két nap fekvéssel, s tudtam hogy még pár nap otthoni jövés menéssel teljesen kitisztultam volna. De nem engedtek! Igazából egyenlőre nem bánom, mert így két nap +15perces műtéttel lezajlott az egész, csak én nagyon a természetesség híve vagyok. Jobban örültem volna, ha meghagyjuk ezt a feladatot a testemnek!


Szóval normális, hogy hazaküldtek, de az is normális, ha befektetnek!

2017. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Barátnőmnél élő terhesség volt, majd 9 hetesen nem volt szívhang. Ez hétfőn volt, és csütörtökre hívta vissza a doki. Hogy lerendeződik magától, vagy kell-e műtét.


Sokszor a nők észre sem veszik a terhességet, majd megszakad, és olyan mintha megjönne. Elkönyvelik, hogy késett, ennyi. Lezajlik ez természetes úton normális esetben. Nem mindig kell műtéti befejezés.

2017. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az ismerősömet halott babával a pocakjában küldték haza (szülés előtt 2 héttel). Azt mondták majd reggel fog bármi is történni, felesleges addig bent maradnia. Ebből azt gondolom, hogy a tiéd is normális eset lehet.
2017. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ez az eljaras. Ahhoz, hogy csereld a betetet, nem kell korhazi ellatas. Par nap mulva megnezik, hogy minden tavozott - e.
2017. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kicsit szemtelen a stílusod utolsó.

***

Amúgy a dolog megtörtént mar, irtózatos gorcseim voltak, nem használt a fájdalomcsillapító sem. Hívtam az orvost, aki azt mondta, korán kelt, es fáradt. Amúgy meg csütörtökön megműtött egy másik orvos. Az előzőhöz tobbet nem mentem vissza.

A természetesség híve vagyok en is, de korábban ebben nem volt gyakorlatom. A dokit - akihez mar hosszú évek óta jártam - láthatólag zavarta a zavaros terhesség (hcg szint nőtt csak lassabban, hol látott valamit, hol nem, stb.), szerintem nem bánta, hogy lekoptam. Másik sztori.

Csak igy utólag kiváncsi voltam. De ezek szerint gyakori.

Köszönöm a normális válaszokat.

2017. júl. 27. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen korhaz felesleges lehet varni Sot jobb is
2017. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!