Nem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés
16 hónapja vetéltem el a babánkat. Nagyon vártuk. A tudat,hogy nem leszek többé terhes,a tudat hogy ez volt az utolsó kudarc és próbálkozás elveszi a maradék élni akarásomat is. Mert hogy nincs tovább...Nem tudok túllépni rajta.. nem tudom elfogadni a helyzetet.. pedig nagyon akarom,és rengeteget beszélgetünk erről a férjemmel,és a nagylányommal is. Ki mikorra heverte ki a kudarcot? A fájdalom elmúlik valaha? A vágy a baba után... Nagyon kész vagyok megint. 2 napja került szóba..zokogva közöltem a férjemmel,hogy én nem tudok tovább lépni egyedül...vigyen orvoshoz,nem tudom,de ebbe megy tönkre a házasságunk.Pedig remek ember,férj,Ő a nagy Ő... nem szeretném elveszteni.
2017. aug. 2. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
mindenképpen keress egy pszichiátert. nem pszichológust. És ha még nem léptél be, ajánlom facebookon az angyalok szülei vagyunk nevű csoportot, ott minden tagnak van vesztesége, és náluk jobban senki nem fog tudni megérteni. Szoktak lenni találkozók is.
2017. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Családállítás!!!! Minél hamarabb!
2017. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

egy fenét angyalok szülei.

Kérdező, van egy egészséges gyereked, ne alázd meg azzal, hogy nem veszed emberszámba. Millió nőnek ez sem adatik meg, tedd össze a két kezed és légy hálás érte.

2017. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó te nem vesztettél még el gyereket igaz? Mert akkor nem mondanád ezt ilyen könnyen. Te nem tudod milyen ha magadat hibáztatod a gyereked haláláért csak azon agyalsz hogy mit csinálhattál rosszul, de közben lelkiismeret furdalásod is van a nagyobbik gyerekeddel szemben, nem tudsz továbblépni csak kattogsz...


Szerintem ne írj olyan kérdéshez amiről fogalmad sincs.

2017. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hellinger-féle ? Kedves utolsó válaszoló!
2017. aug. 2. 18:38
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as!! Pont ezt kapom a fejemre ismerősöktől..és olyan rokonoktól akinek nem lehet gyereke.. hogy mit rinyálok,mit hisztizek,normális családi életem van,biztonságos házasság,élet..mit akarok még? Ezektől most már kiakadok,és szájba verném mindet aki ezt veri a fejemhez! Nem én kezdek panaszkodni,ők kíváncsiskodnak,hallották mi történt,jönnek a szokásos szöveggel,jaj mikor jön a tesó? Próbálkoztok már? Jön az ha jönni akar... meg a kedvencem.. majd lesz másik ne aggódj!! Nem lehet másik..nem aggódok.. ez már nem az a kategória.
2017. aug. 2. 18:42
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Második vagyok, a Hellinger-féle, igen. Nálunk nem akart összejönni a gyerek. elmentem családállításra, három hónapon belül összejött.


Hangsúlyozom, nem mindenkinél válik be és nem olcsó dolog, de hátha. Súlyos családi problémák kerülhetnek felszínre, olyanok is, akár, amiket Te, kedves kérdező, hordozol magadon és nem is tudsz róla. Vagy a párod. Pl. nagymamád elvetélt vagy abortusza volt - ezeket mind csak hasra ütésre mondom. Lehetnek durvább dolgok is, nem tudhatjuk. Blokkokat old a családállítás, szembesít, úgymond, nem hülyeség.

2017. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"hallották mi történt,jönnek a szokásos szöveggel,jaj mikor jön a tesó? Próbálkoztok már?"


Engedj el minden ilyet a füled mellett, ha nehéz is. A Te életed, nem az övék. Rengeteg negatív dolog gyülemlett fel benned, ezeket le kell tenned, addig nincs továbblépés. Próbáld meghallani a belső hangodat, az általában sosem hazudik.

2017. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

de, igen, nem is egyet, sajnos. Csak hála istennek nem voltam hisztis liba, mert az élő kisgyerekemnek anya kellett...

Ha olyan sírna, akinek nincs, megértem, istenemre mondom, de ezt bocs, nem tudom elfogadni, hogy ahelyett, hogy örülne annak, amilye van, ekkora patáliát csap. igen, mindenkit megvisel, de ez, hogy zokog, hogy ő már soha többet nem lehet terhes...?

2017. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9-es. Nem eshetek teherbe! Értesz? Nem lehetek többé terhes... a tavalyi volt az utolsó esélyem! Érted amit írok? Vagy csak hisztis libázol.. köszönöm hogy tapintatos vagy.. pont olyan vagy mint a többi... nem segíteni próbálsz hanem támadsz te is.. olyan egészségügyi gondokkal küzdök,hogy nem lehet több.. és még fiatal vagyok.. és minden álmom a nagy család volt.nehéz ezeken csak úgy legyintve átlépni! Te nagyon erős vagy ..örülök neki.Pont ezért kellene erőt adni más gyenge sz@roknak mint én :(
2017. aug. 2. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!