Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után hány hónappal...

Vetélés után hány hónappal jött össze újra a baba?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Két vetélésem volt, 4x voltam terhes. Szuperfogékonyak vagyunk, így első próbálkozásra mindig összejött. 1. terhességemmel nem volt semmi gond, 2. és 3. volt vetélés, majd 4.-re megint összejött a baba. 1. vetélés után 5 hónapot vártunk és rögtön összejött, de elvetéltem. Aztán úgy voltam vele, hogy várjunk egy hónapot, és próbáljuk meg újra. Így is lett és egyből össze is jött, de ő már megmaradt.
2017. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitti85 ***** válasza:
Szia! Első baba szinte elsőre de a 12. Heti uhn már nem élt. Egy évig próbálkoztunk mikor sikerült. Utána még javában szoptattam anikor elkezdtünk próbálkozni a 2. Babával és elsőre sijerült. Így lett 1,5 év közöttük :) A 3. Baba is váratott magára neki is 1 év kellett. Szóval az emberi test nagyon érdekes...
2017. aug. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan egy év. Ez volt az 5. próbálkozós hónapunk.
2017. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 es fel honapot vartunk a masodik babara veszites utan , es egyelore minden rendben van ezzel :) 14 hetes vagyok , es remelem minden rendben is lesz ezentul is
2017. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Január végén volt spontán vetélésem..azóta nem jön. Pedig van peteérésem és jó a méhnyálkahártya is.😯
2017. aug. 5. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban vetéltem a 8.héten..azóta nem jön.. én is és a férjem is rendben vagyunk amúgy :(
2017. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ugyan az soha
2017. aug. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nereida3 ***** válasza:
Próbálj meg ne rágörcsölni... Nekem 10 hónap telt el a vetéléstől a következő terhességemig, de nem is próbálkoztunk előtte, elsőre összejött. A vetélésem után begyulladt a méhem, meg minden bajom volt, nekem ennyi idő kellett, mire lelkileg kihevertem.
2017. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nálunk 4 év telt el. de remélem nektek gyorsabb lesz
2017. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én fél év múlva lettem újra kis mama
2017. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!