Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7+3 naposan üres petezsák....

Mano1983 kérdése:

7+3 naposan üres petezsák. Van remény?

Figyelt kérdés
7+3 naposan 35 mm-es petezsákot láttak az ultrahangon, és missed abról beszélt az orvos egyből. Elég sok olyan storyt hallok, hogy ez még nem jelent feltétlenül rosszat. Van olyan, aki ezt átélte? Mi lett a vége? köszönöm!

2017. aug. 22. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De bizony a 8.hétben vagy és rosszat jelent sajnos eleg valoszinu h ebbol nem lesz baba :/ 15-20mmes petezsákban már kell legyen baba. De neked szikhólyag sincs. Nagyon sajnálom, ha valóban ennyi a terhessegi korod akkor nincs igazan esely h ott lesz egy korának megfelelo baba.

Nekem 7+3 hetesen az elsovel 11 mmes embrio volt

7+4 hetesen a 2.babával 13 mmes embrio volt.:/

Ha az megnyugtat menj el még egy dokihoz és várj hátha csak kisebb a terhesseg :)

2017. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már szívhangnak is kellene lenni, nem lehet hogy fiatalabb a terhesség?
2017. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az első ultrahang 4+4 naposan volt, petezsák nem látható. 5+4 naposan mentem vissza, mondta a szonográfus, hogy fiatalabb, nem félidőben fogant, 7 mm-es volt. Következő héten 20mm. Tegnap pedig 35 mm. Csak arra tudok gondolni, hogy fialatabb 1-2 héttel, de akkor miért ekkora a petezsák mérete...
2017. aug. 22. 18:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Hiaba fiatalabb sajna, 35mmes petezsakban mar embrio illene legyen szivhanggal :(

Mar egy 20mmes ures is gyanus lenne :(

2017. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Norman Bates ***** válasza:
48%

Sajnos ha egy ekkora petezsak ures akkor azzal mar nek tudsz mit tenni :( Ne erezd magad rosszul, nem vesztetted el a babat, az ures petezsak azt jelenti, hogy is volt baba.

Szurkolok, hogy hamar sikeruljon a baba.

2017. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5# ez igy okes h nem volt baba , es nem veszitett el senkit. De nekem is volt ilyen es bizony nagyon nehez ez is :(
2017. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy tavaly már volt egy méhen kívüli terhességem. 1 év kellett, hogy kiheverjem. Most elsőre összejött, el sem hittük. Amikor megmondták, hogy jó helyen van, azt hittem, most már nem lehet baj. Erre tessék...igazságtalan a sors. De tudom, nem vagyok ezzel egyedül. Azért kérdeztem, hogy van-e esély, mert sokan írták, hogy még a 9.héten se látott semmit az orvos, aztán a 10.héten ott volt a baba. Csak a csodában bízom...ennyi.
2017. aug. 22. 19:42
 8/14 anonim ***** válasza:

De ott BIZTOS h kesobb fogant a baba olyan nincs h 7hetesen sehol senki es 9hetesen ott egy 9hetes meretekkel rendelkezo baba.:(

De vard meg ki a veget. Menj el meg egy uhra es maskor ne gyotord magad egy évig.. heverd ki hamar nem tesz jót :(

2017. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak egy kis frissítés. Másfél napja a doki közölte ugye, hogy üres a petezsák és hétfőn küret. Ma elmentem egy klinikára egy másik orvoshoz, és 9 mm-es embriót láttam szabályos szívdobogással az ultrahangon. Érdekes tanulság volt ez nekem arról, hogy nem szabad mindent elsőre elhinni, és hogy valóban okozhat félreértéseket akár egy elavult gép, vagy egy nem megfelelően elvégzett vizsgálat.

Köszi mindenkinek a válaszokat.

2017. aug. 23. 12:16
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
A nap jo hire :)))
2017. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!