Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik, hogy valaki így...

Létezik, hogy valaki így vetél el?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, hogy 10hetesen úgy vetélt el, hogy begörcsölt és kiesett belőle a gyerek.
2017. aug. 23. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen,lehetséges.Az anyukámnak anno volt ilyen.
2017. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kórházi befekvés nélkül?
2017. aug. 23. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem szo szerint kell elkepzelni, hogy upsz kiesik es kippan a foldon. Hanem a meh "kiveti magabol", azaz leszakad mehnyalkahartyastul, petezsakostul es kilokodik. Neten vannak ilyen kepek, veletlen futottam bele, hat nem mondom eleg borzaszto :(
2017. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert altalaban nem csak ugy "hopp, kiesik" modon zajlik le a veteles, es az sem epp gyereknek nez ki, ami kijon. Tobb termeszetes vetelesen vagyok tul sajnos, eleg komoly gorcsolessel es verzessel jar egy veteles, rovid esetben is 2-3 ora volt nalam, amig lezajlott. Raadasul a mehnyalkahartya dokkal nagyobb mennyiseg, mint maga a petezsak es az embrio (a mehnyalka kb feltenyer nagysagu darabokban is johet, az embrio pedig kb 3 cm meg 10 hetesen is es ilyenkor a petezsakban szokott kijonni, nem kulon).

Nekem pl vizsgalatra be kellett vinni a vetelesek utan a korhazba es a 8-9 hetes meretut is alig talaltam meg, annyira kicsike volt ahhoz kepest, ami meg kijott, de volt, amikor meg sem lattam.

(Az pedig meg tetezi a dolgokat, hogy elso teimeszteres vetelesnel altalaban a kilokodes elott akar 2-3 hettel is elhalhat a terhesseg, azaz az embriojoval kisebb, mint akkor lennie kellene).

Ettol fuggetlenul akar igaz is lehet a tortenet, de azert nem megy ez ilyen konnyen es az embrio sem annyira "latvanyos" es siman felismerheto.

2017. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mostmàr biztos vagyok abban, hogy nem mondott igazat....
2017. aug. 23. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem amikor elvetéltem erős görcsöm volt. Elmentem wc re. Begörcsöltem és egy az egybe kijött belőlem minden. Bekellett vinni a korhazba h megnézzék. Teljesen kiürültem. A nyálkahártya egyben a petezsakkal mindennel kijött. Elég borzasztó volt....
2017. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik ilyen. Az első terhességem nekem is spontán vetéléssel végződött a 13. héten. mire kiért a mentő, a nagyja már távozott, méhlepény, a magzat, rengeteg vér. Borzasztó hirtelen történt az egész, én kínomban a kádba másztam be. Utána persze a kórházban a műtőben befejezték, csináltak egy eü. kaparást a biztonság kedvéért. Elég sokkoló tapasztalat volt és bár feldolgoztam, azért ezek után szűk 7 esztendő lett, mire tervezetten be mertem vállani a következő terhességet.
2017. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy nem mondott igazat?
2017. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!