El fogok vetélni?

Figyelt kérdés
Június 23.-án volt az utolsó menstruációm, pozitívat teszteltem, péntekre lett volna időpont időpontom. Ma viszont bevéreztem nagyon, alvadt sötét vörös vér jött. Nem csináltam semmit, nem emeltem, nem voltam rosszul. Sűrgősségire mentünk, ahol azt mondta a doki hogy 7 hetes vagyok 5mm-es embrió, viszont szívhangot nem talált. 3 nap múlva kell vissza mennem kontrollra. Nagyon félek! Még mindig vérzek most egy kicsit görcsölök is, de lehet azért mert megvizsgált. Nem tudom mi lehetett ez sose voltam így, nem az első terhességem. Bármit csinálhattam terhesség alatt. Az ambuláns lapra azt írta fenyegető vetélés. Lehet hematómám volt? De akkor miért ilyen kicsi? Miért nem volt szivhang? Nem mondott semmit a doki, és gyógyszert sem kaptam :(

2017. aug. 28. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bármi lehet... Reméljük a legjobbakat.
2017. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 7. héten lett szívhang, még nálatok is lehet. Betöltött 7. hét után. De lett.
2017. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem mondott semmit a doki és azért hívott vissza 3 nap múlva kontrollra, mert reméli, hogy akkor világosabban látszik, mi a helyzet, hátha a szívhang is megjön addigra.

Majd írd meg a kontroll után, hogy mi volt.

2017. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben írni fogok, irtó hosszú lesz ez a 3 nap
2017. aug. 28. 22:35
 5/14 Norman Bates ***** válasza:

Remelem rendben lesztek. Esetleg kesobb ovulalhattal?

Nekem is jun 23 az utolso menstruacio ideje, de mar 6+2 nel volt szivhang alhasi uh-n es mar 9+4 vagyok.

Sajnos a szivhang hianya problema, illetve az 5mm is keves ( 6. Het elejen volt nekem annyi, kovetkezo heten mar 1.3cm lett)

Szurkolok, hogy kesoi ovurol legyeb szo, kitartast.

2017. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Június 23? Nem júliust akartàl írni? Júniussal szàmolva màr majdnem 10 hetes lennél.

Ha tényleg június akkor készülj fel a legrosszabbra, mivel kissebb is, szívhang sincs. De bízzunk a csodàkban.

2017. aug. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha június 23.an volt az utolsó menstruációd,akkor tényleg már majdnem 10hetes lennél és ha nincs szivhang az már baj.En június 24.en menstrualtam utoljára.7+6 hetesen mentem orvoshoz először,akkor már volt szivhang és 1,5 cm-es volt.
2017. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Június 23.-án volt az utolsó mensi, az orvos számolta ki a 7 hetet.
2017. aug. 29. 08:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Július 9-én volt az utolsó meszim, én voltam vasàrnap 7 hetes. Nekem 6+2-nél majdnem egy centis embrióm és szívpulzàlás is volt.

Vagy elértette a hónapot az orvos, vagy méretek alapjàn kalkulàlt. Semmiképp nem stimmel a kor az utolsó menszid a időpontjàhoz.

2017. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pedig tuti biztos hogy akkor volt, félek hogy valami baj lesz, még mindig vérzek :(
2017. aug. 29. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!