Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélésem lett volna?

Cstimii kérdése:

Spontán vetélésem lett volna?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kèrem nem kritikákat!

Az elmúlt 1 hónapba a párommal szinte minden 2ik 3ik nap együtt voltunk, (nem baba tervezés miatt hanem ,mert kint dolgozik kulfoldon szóval nem igazán vagyunk együtt)! 2 hete eléggé furcsa tüneteim jöttek elő, öklondozes,hányinger,hányás,hasfájás,hátfájás). Tudom a tüneteket mivel már van egy 2 éves gyerekem akit császárral szültem. Most pénteken 26án megjött a havim egész vasárnapig tartót hétfőn semmi bajom nem volt már. Ma viszont megint elkezdtem vérezni. Ez mégis mi lehet?



2017. aug. 29. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor volt meg utoljára, de ha 2 hete voltak ezek a tüneteid és 2 hétre jött meg, akkor peteérésed volt. Vetéléskor darabos, sűrű, nagyon erőteljes, több napig elhúzódó vérzés szokott lenni. Ha nem vagy benne biztos akkor keresd fel az orvosodat.
2017. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!