Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valakinek fertozese...

Momoka 2002 kérdése:

Volt valakinek fertozese abortusz utan?

Figyelt kérdés
Gyogyszeres terhessegmegszakitas utan allando barnas folyasom volt. 10 hettel utanna az ultrahang kimuttata a maradekot a mehemben, kaptam 10 napra proveralt,most penteken megjott de 4 napja erosen verzek es nem csillapodo fajdalom-gorcsok. Felpuffadt has, kezdodo laz 37,3. Fertozes lehet?

2017. szept. 4. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Visszamaradt valami az abortusz után? Vérmérgezés lesz belőle, ha nem mész azonnal be a kórházba. Ugyan ez volt műtéti megszakítás. Pár nap múlva láz, vérzés, görcs. Azonnal befektettek és megismételték a műtétet. Ügyelet de gyorsan!!!
2017. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kórházi gyakorlaton volt egy csaj, azt ki is pakolták abortusz után pár nappal.
2017. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A méhedben maradt szövet okozza a gondot. Azonnal kórházba kell menned.
2017. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most hivtam a dokit, annyit mondott hcg-vervetelre menjek be holnap, es azt allitja ez a menzi megoldja,hogy teljesen kiuruljek. Megvarom a holnapot.
2017. szept. 4. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Külföld? Csak mert Magyarországon nincs gyógyszeres terhessegmegszakitas.
2017. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen. Es ugy tunik itt nem nyulnak hozzsd amig nem muszaly. 😞
2017. szept. 4. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:

37.3 nem kezdo laz hanen normalis homerseglet

Azert verzel mert most Urul a mehede.

Vermergezes butasag

2017. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Terhesseg alatt volt a legmagasabb hom. 36,9 nalam a normalis eleg alacsony. A normalis menzim pedig 2 nap eros es max. 5 napig tart. Azert gondoltam rakerdezek meddig normalis ha erosen verzek. Tudom hogy "urul" a mehem veteleskor is csak 3 nap volt az erosebb verzes utanna csak barnaztam hetekig, de most aggodok kicsit.
2017. szept. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!