Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után újra teherbeesés?...

Vetélés után újra teherbeesés? Menjek vissza dokihoz?

Figyelt kérdés
7 hetesen vetéltem el. Augusztus 29.-én. Nem kellett műteni. Sajnos itt annyira bunkók nem törődöm orvosok vannak, hogy semmit nem mondanak. Azóta a vérzésem elmúlt. Cseppet írt fel, de már nem szedem mert azt mondta az orvos ha már nem vérzek már nem kell szednem. Sok helyen olvastam ha nem volt műtét azonnal lehet próbálkozni. Nálam mindegyik terhességem 6. hónapra jött össze, nem szívesen várnék most annyit. Gondolkozok azon is hogy vissza menjek a dokihoz és kérjek egy kivizsgálást, hátha meglenne a probléma, mert nálam egyik terhességemnél se volt komplikáció. De mikor menjek vissza, egyáltalán mit mondjak? Mert amikor elvetéltem azt mondta az orvos hogy nem kell visszamennem. Szegénykém amúgy már 5 hetes korában elhalt, mert azóta nem növekedett, viszont csak 7 hetesen távozott spontán.

2017. szept. 6. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vetélés után nem szükséges a kivizsgálás, valószínűleg kromoszóma rendellenesség az ok. A terhességek 25%-ban vetéléssel végződnek amúgy az első 12 hétben.

Ha nem volt műtét, akkor nem szoktak kihagyást javasolni a dokik.

2017. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem mondjak, kerdezd! Vagy menj haza, es penzelj maganorvost, o majd mond neked tizezrekert amit akarsz.

Elso veteles utan SEHOL nem vizsgalnak semmit.

2017. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szóval már szabad a házas élet?
2017. szept. 6. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Vàrd meg az első vérzésed és az azt követő ciklusban màr próbàlkozhatsz is. Adj időt a nyàlkahàrtya regeneràlódàsànak.

6 hónap pedig egy teljesen reàlis idő, hogy annyi idő alatt sikerültek a babàid. Hisz egy ciklusban, ha minden a megfelelő időben történik, akkor is csak 25% esély van a teherbeesésre.

2017. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem 2 hét után kellett mennem missed ab műtét után kontrollra, onnantól volt szabad szexelnünk. 8 mm volt a méhnyálkahártyám, szóval addira rendben voltam.

2017. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!