Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lehet ezen túl lenni...

Hogy lehet ezen túl lenni lelkileg?

Figyelt kérdés

13 hetesen meg kellett műteni. 😩

Rettentően megvisel. Van már két fiam de nagyon szerettük volna a picit. Igen tudom h van már gyermekem és rájuk gondoljak. Ez igy is van de ettől függetlenül irtozatosan fáj a szívem.

Nagyon szeretnénk még babát de azt se tudom mikor lehet újra próbálkozni (bár most még nem szeretnénk,lelkileg nem állok készen rá testileg meg főleg), illetve tartok attól is h ettől a műtettől nem sikerül majd a baba.

Nektek mi segített túl lépni ezen?


2017. szept. 10. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Gyászold el , de ne ragadj a padlón.

2. Szedj vitaminokat azok segitenek gyorsan regenerálódni(folsav, e vitamin, multivitamin) én ezeket szedtem veteles után.

3. Ne félj attól, h a mutet miatt nem lehet. Nekem ajanlották az első mensi után h probálkozzunk persze szedjem a vitaminokat, mert veteles utan nagyobb eséllyel esel teherbe ujra es kevesebb esellyel vetélsz el ujra ha most 6 hónapon belül újra sikerül ( allitolag, hat nekunk elso ciklusban sikerult , de nem gondoltam volna, mert előtte 9 hónapig próbálkoztunk es closti is kellett)

Nagyon féltem a mostani terhesség elejen, de mióta megvolt a genetikai uh azóta nagyon megnyugodtam. Hosszú az út de megéri.

:)

2017. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha műtenek, akkor 3 hónapot szoktak javasolni szünetnek. Ennyi idő a lelkednek is biztosan kell.

A multivitamin tényleg kell, hogy megerősödj, a folsav meg véd egyes fejlődési rendellenességek ellen.

Nekem tavaly volt missed ab miatt műtétem, 29 hetes terhes vagyok most. Féltem, hogy nem fog sikerülni, de 5. hónapban összejött.

2017. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Pár napja volt a műtét. Akkor már most lássak hozzá a vitamin szedésnek vagy még várjak pár hetet hogy regeneralodjak?

2017. szept. 10. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Előbb lelkileg gyere rendbe. Én 6 hónap várakozást tudok, de a dokid úgyis elmondja. Hány éves vagy? Mert ha nem sürget az idő, én kivárnám a fél évet.
2017. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A multivitamin a te megerősődésedre kell, azt kezd el szedni már most. Illetve a későbbi terhességre is felkészít.
2017. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban vagy kérdező?
2017. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed.

Próbálom magam össze szedni. NApközben úgymond elvagyok de este mikor nyugi van akkor kijön rajtam.

2017. szept. 21. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz, hidd el. És ott a 2 másik gyerek, akik miatt össze kell szedned magad. Ők mennyi idősek?
2017. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!