Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ultrahanggal megbízhatóan...

Ultrahanggal megbízhatóan megállapítható hogy kitisztultam vetélés során? Járt valaki úgy hogy magándoki tévedett és baj lett belőle?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem vérezni, akkor voltam az orvosomnál, egyelőre várunk hogy tisztuljak, és jövő hétfőn megyek megint hozzá. Volt már egy missed ab-om műtéttel, most jó lenne elkerülni. Megbízom a dokimban de nem tudom egész pici szövetmaradványok is láthatók-e egy kisebb UH géppel, ezért érdekelne hogy volt-e rá példa hogy valakinek nem vették észre hogy nem tisztult ki rendesen, és mi lett a vége?
2017. szept. 14. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem számít, h magándoki, ember az is tevedhet

De sztem nehez nem latni ha bent maradt vmi mert annak latszata van nem kell mereszteni sem a szemet gyulladast okoz meg akar beverzest is.

2017. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hamarabb elkuldtem.

Szoval nekem 5+4hetesen elhalt de amugy 4+6 nak felelt meg es utrot abbahagytam el is kezdtem vérezni, 3 napig nagyon erosen es darabok jottek ki meg szurke hosszu valamik (torlesnel)

Voltam rá 10 napra uh-n es teljesen kitisztultam. Ő mondta , amit az előbb írtam! Meg azt mondta lázas lennék vagy fájna a hasam.

2017. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!