Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után teherbeesés?

Missed ab után teherbeesés?

Figyelt kérdés
4 hete volt missed ab műtétem, 12.héten derült ki hogy nem fejlődött rendesen a baba, megállt a szíve. Voltam azóta kontrollon, ahol mindent rendben talált a doki. Azt javasolta, hogy várjam meg, míg megjön a menstruációm, utána pedig lehet próbálkozni ismét. Felmerült bennem, hogy nem lenne-e ez túl korai? Bízom az orvosomban, viszont sokfélét hallottam erről a témáról, hogy ajánlatos néhány ciklust kivárni, szóval megoszlanak a vélemények...
2017. szept. 20. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen volt missed ab.

3 hónapot javasolt az orvosom, de egyéb ok miatt kb. fél évet vártunk. A mostani terhességem rendben van.


Az 1 hónap várakozási időt én fizikailag és lelkileg is kevésnek tartom. Az első mensim alkalmával nagyon erősen véreztem, nem álltam volna készen utána egy terhességre.

2017. szept. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetes terhesség volt műtéttel befejezve. A doki 2 ciklus várakozást javasolt. Utána azonnal összejött a baba, előtte több, mint egy évig nem. Gond nélküli terhesség volt, bár az elején nagyon paráztam.

Ha jobbnak érzed, várj még. Nagyon megoszlanak erről az orvosi vélemények is. Az én dokim azt mondta, ha a testem gyógyult és készén áll, akkor meg fog foganni a baba, ha még nem, akkor nem.

A lelki oldalát neked kell érezned. Én akkor tudtam előre nézni és pozitív lenni, amikor már újra próbálkozhattunk.

2017. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes pár hónapot várni, én legalábbis úgy tudom, hogy regenerálódjon a tested és közben a lelked is.

Első baba lett volna?

2017. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 10 hetesen ellenorzesnel derult ki, hogy nem ver a szive es kb a 7. hetesnek feleltek meg a meretei. Ez tavaly augusztusban volt akko meg is kellett muteni mert nem tisztultam ki rendesen. Egy mensit vartunk es december elejen mar pozitiv volt a tesztem😊

Iden nyaron meg is szulettett a kislanyom,teljesen egeszsegesen. A terheseg is siman ment semmi barnazas es berzes. Ja hozza kell tennem, hogy elotte egy evvel 6 hetesen ment el a kisbabam. Eleg 1 mensi szerintem es utana ugyis jon ha jonni akar es tutti nem lesz gond! Mielobbi babasodast kivanok neked!😊

2017. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!