Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meg tudja mondani az orvos ha...

Meg tudja mondani az orvos ha tényleg elvetéltem?

Figyelt kérdés

Párommal már régóta tervezünk babát, eddig valahogy nem akart összejönni. 2 hete még a menstruaciom is megjött, szóval gondoltam akkor megint nem sikerült teherbe esni. De valami fura érzésem volt, ezért mult héten vettem egy tesztet, pozitív lett, vettem meg egyet, az is pozitív. Na szóval akkor mégis sikerült. A számításaim szerint most lehetek a 3-dik hétben, orvoshoz meg nem tudtam menni, mert egész nap dolgozok. Ma reggel viszont arra ébredtem, hogy megint megjött a menstruaciom, sokkal több mint szokott, erős hasfajassal. Ez azt jelenti, hogy elvetéltem? Lehet hogy a teszt tévedett és nem is voltam terhes? Sajnos nincs kitől tanácsot kérjek, orvoshoz csak holnap tudok menni. Kérem akinek volt mar hasonló tapasztalata, az írja le. Köszönöm.

25/L


2017. szept. 21. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit összevissza írsz. Mikor kellett megjönnie? Amikor két hete megjött, az rendes mestruáció volt?

Ha tegnap csináltál tesztet , és ma vérzel akkor viszont most menjél be az ügyeletre. Nem holnap, meg holnapután hanem MOST.

2017. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is minnél hamarabb menj ügyeletre. Nem játék!!! Vmi nincs rendben. Ha két teszt is pozitívat mutatott akkor valószínű terhes vagy és a vér nem jelent jót! Szóval én nem várnék.
2017. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak a kérdésedre válaszoljak,nem biztos,hogy meg tudja mondani,hogy terhes voltál, én a 6ik héten vetéltem el, reggel elkezdtem vérezni azonnal mentem orvoshoz , ő csak annyit állapított meg,hogy "menstruáció szerű vérzés"-em van. De mivel tüneteim is voltak és pozitív tesztjeim is így biztos ,hogy terhes voltam. Annyit mondott az orvos,hogy ha nem múlik el egy hét múlva sema vérzés menjek vissza. Első pár nap nagyon erősen véreztem,és darabosan,majd egyre enyhült.
2017. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Igen, ami megjött 2 hete az volt a normális menstruaciom.
2017. szept. 21. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!