Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikortól lehet orgazmusom?

Mikortól lehet orgazmusom?

Figyelt kérdés
Kedden volt a mutetem,7 hetesen elhalt a baba. Tudom a fertozes veszely miatt szexelni nem lehet de akkor orgazmusom sem lehet?

2017. szept. 23. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy padlón lennék lelkileg, hogy még gondolni sem tudnék az orgazmusra.

De műtét volt, nem tudom a méhösszehúzódások jót tesznek-e ilyenkor. Nekem eddig méhsövény műtétem volt csak, ott kb. egy hónap után kezdtem el újra vágyni rá, pedig amúgy szinte minden nap együtt vagyunk.

14 hkm

2017. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
És szex nélkül hogyan jönne össze? Telepátiával?
2017. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
2. Válaszoló.... a csikló izgatásáról hallottál már?
2017. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Biztos ez erdekelne utoljara..... azaz amikor velem tortent ilyen, ez erdekelt utoljara. De nem vagyunk egyformak.

Orvosodat kerdezd meg, de egyebkent ha mar nem vetzel akkor feltegetoleg rendbe jottel fizikalisan.

2017. szept. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Mikor a macskám elpusztult 3 napig rá sem tudtam nézni esténként a páromra. De hát ki így, ki úgy..
2017. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanígy voltam én is. 7 hetesen műtét, a doki csak annyit mondott, hogy 4 hétig a fertőzésveszély miatt ne szeretkezzünk, ne menjek uszodába és otthon is csak tusoljak. Mert ugye még ki van tágulva a méhszáj.

3 hétig bírtam, akkor volt egy petting (csak csiklóizgatással). Úgy gondolom, hogy 2 hetet mindenképp várj, s utána is csak csikló, hüvelybemenethez se érj.


Sokan leszóljátok a kérdezőt, nem kellene! Mindenki másképp dolgozza fel! Nekem sem volt ez életem tragédiája! Igen, elfogadtam, hogy ez történt, sajnos nagyon gyakori dolog, ez van!

2017. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Barmikor lehet orgazmusod

A tested egy erotikus alom hatasara is mehosszehuzodast produkal almodban.

A mehet nem mutottek csak mehszajon kiszivtak a tartalmat

Miert is artana neki ha jol osszehuzodik ?

Inkabb segit az osszehuzodas kitisztulni es gyogyulni.

Valaki nem tud szexre gondolni masnak pedig ez vigasz

2017. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ez miatt lettem volna kivancsi ra hogy segiti e a gyogyulast! Rosszul fogalmaztam! Tehetlennek erzem magam igy is... es igaz nem tudok a szexre gondolni sem, ez csak egy kerdes volt.
2017. szept. 25. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!