Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés utáni első...

Spontán vetélés utáni első menzesz több napos pecsételés csak? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Időre "megjött", ha ez egyáltalán az. Hétvégén pár csepp vér volt, majd rózsaszín, tegnap és ma csak a tampon végén kicsi barna. Feltettem mert félek hirtelen jön meg. Amúgy betéten, wc-zéskor semmi, barna sem. Most akkor mi van? Azt se tudom mikortól számoljam így a mensit, mert 16. naptól majd Duphastont kell szednem...
2017. okt. 10. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem missed ab volt, így az első kérdésre nem tudom a választ.

Kezdj el hőmérőzni a duphaston miatt, innen tudni fogod mikor volt ovulációd.

2017. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem a menstruáció volt.

Nekem is volt ilyen, én is azt hittem, ez már a mensi. Aztán kb egy hét múlva rendesen elöntött a vér.

2017. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Juj elöntött? Ettől félek én is, emiatt mindig tamponozhatok :-( ...
2017. okt. 10. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Két napig a házból nem tudtam kimenni, maxi tampon éjszakai betéttel max egy órát bírt ki.

Már a tena betéten gondolkodtam, aztán elmúlt.

A következő mensi már rendes volt (harmadjára nem jött meg, mert újra terhes lettem 😊).

2017. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyit hogy mennyi idő múlva jött meg vetélés után? Mondjuk a pecsételés.
2017. okt. 10. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:

23 napra jött a pecsételés, 30 napra a vérzés.

A következő mensi a vérzéstől számított 29 napra.

2017. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első menstruációm rendes időre érkezett, de csak pecsételés volt, majd a második már rendes. Nekem azt mondta az orvosom, hogy a pecsételést számíthatom az első napnak. Sajnálom.
2017. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül ma reggel rendesen megjött, így előtte 5 nap volt a pecsételés. Ilyen még sosem volt. Hát akkor a legelső naptól számolom majd, csak ez így olyan fura nekem, bár a doki is azt mondta a barnát is számoljam, de az csak 1-2 nap szokott lenni azelőtt...
2017. okt. 11. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!