Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesseg elején (5-12. hét)...

Terhesseg elején (5-12. hét) erős rázkódás, esetlex szex okozhat méhen belüli elhalást?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem az 5-ös busz napi 2x1 óra alatt sem tudta kirázni a fiam :D

Viccet félretéve, ha nincs gond, akkor elvileg nem. Ezt pedig az orvos tudja megmondani, hogy mit lehet, mit nem. Ezt csak egyénileg lehet eldönteni, lehet a szomszédnak szabad a szex, lehet neked nem. Az elején kerülendő mindenkinek pl a lovaglás, kerékpározás.

2017. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Az állatok sem fekszenek terhesség alatt, hanem teszik a napi rutinjukat. Te is tedd azt.
2017. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól meg van tapadva, nem rázza ki semmi. De ha nincs, vagy amúgy is "beteg", vagy hormonhiányod van esetleg, akkor fekhetsz egész nap, akkor is elmehet bármikor. Én ebben hiszek.

DE: az orvost azért is kell erről megkérdezni, mert ha neadjisten van ott egy kis vérömleny pl, akkor óvatosabban kell mindent amíg fel nem szívódik! Nekem többször volt, egyszer megmaradt a baba (8 hetesen véreztem nagyon), egyszer viszont nem, mert kisebb volt, 6 hetes és elsodorta szegényt az erős vérzés.

2017. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!