Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sorozatos vetélés. Aki szintén...

Sorozatos vetélés. Aki szintén igy járt kiderült az oka?

Figyelt kérdés
4 elhalt terhességem volt a 6-8. hét között .Ki is vizsgáltak mindkettőnket , de az okot nem találták.
2017. okt. 19. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hematológia is volt?
2017. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 volt és Kiderült hogy véralvadás zavarom van.
2017. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívhang volt? És amit az első kérdezett, azt is nézték? Véralvadási zavarra gondolok, ez egy fizetős vérvétel.
2017. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen , volt hematológia. Van szivhang mindig a 6. héten ,de kb, a 7.héten megáll.
2017. okt. 19. 17:08
 5/9 anonim válasza:
Ugyanez van nálunk is.most vetélek éppen negyedjère.6-8 hèt között mindig.èn utrogestant is szedtem meg szùrtam vèralvadásgàtlòt ès mègis.hormonok is rendben.majd ha túl leszek most ezen megyünk genetikàra.kromoszòma vizsgàlatra.valòszinû ez lesz a gond.
2017. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy veled is ez történt. Nekem is 4 vetélésem volt. Egyelőre az okot nem tudják nálunk se, genetikai vizsgálatra fogunk a közeljövőbe menni.Eddig milyen vizsgálaton voltál?
2017. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem vagy gluténérzékeny? Nálunk ez volt a gond!

2017. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nwm hinném , hogy glutén érzékeny vagyok , bár még azt nem vizsgálták. Nálad volt valamilyen tünete a glutén érzékenységnek?
2017. nov. 10. 17:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig volt általános laborvzsgálat , hormonszintek , d.vitamin szint , pajzsmirigy vizsgálat .Genetikai központban nézték a kromoszómákat , véralvadási faktorokat , folsav-felszivodást , és még volt méhtükrözésem.
2017. nov. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!