Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után kinek mikor...

Missed ab után kinek mikor jelentkezett az első menstruáció, normális-e a történetem?

Figyelt kérdés

6 hete és 2 napja volt műtétem 8.hétben történt magzatelhalás miatt, utána kb 10 napig enyhén vérezgettem.

A 3 hetes orvosi kontrollon mindent rendben találtak, de még azóta sem jött meg. Viszont a peteérésre jellemző ciklusos átlátszó, szagtalan, tojásfehérje szerű folyásom, ami általában peteéréskor jelentkezett a műtét előtti időszakban már észlelhető volt 3 héttel ezelőtt pár napig. Jelenleg megint ezt a folyást észlelem 3-4 napja. Menstruáció továbbra sincs. Sem fájdalom, vagy egyéb aggasztó tünet. Normális lehet ez? Járt már valaki hasonlóan a helyzetemhez? Meddig várjam még, hogy megjöjjön, mikor érdemes változás hiányában ismét orvost felkeresni?


2017. okt. 21. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hétre jött meg. Amúgy 30-31 napos ciklusaim voltak.


Nagyon gyakori a késés ilyenkor, sokaknak nem jön meg 6 hétre sem. Kérdezd meg az orvosod, hogy meddig várj, kicsit eltérőek a vélemények e téren.

2017. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mi a fene ***** válasza:
Nem kell izgulni, a természet,majd tudja a dolgát.
2017. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor teljesen normális minden eltérés, mert felborul a hormonháztartásod. Azt mondják, hogy kb. fél év alatt minden rendeződik magától, de ha aggódsz menj vissza az orvoshoz. Nekem annak idején időben, de nagyon gyengén jött csak meg, az orvos szerint az is normális volt. Ha teherbe akarsz esni, akkor érdemes ovulációs teszttel követni a peteérésed.
2017. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!