Vetélés lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok!10 hetes kismama vagyok.Ma este kevès mennyisègű barnàs folyàst tapasztaltam.Derèkfàjàssal kezdődött.Lehet ez vetèlès?Jelenleg nem fàj semmim de vilàgos barna folyàsom tovàbbra is van.Volt valakinek hasonlò?Holnap reggel megyek orvoshoz.Köszönöm a vàlaszokat!

#vetélés #Barnàs folyàs
2017. nov. 16. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jelent vetélést, nekem. 9.héten volt ilyen folyásom. Az orvos nem talált sem méhen belül, sem a méhszájnál problémát. Azt mondta, terhesség alatt nagyobb a vérbőség a hüvelyben és elpattanhatott egy-két hajszálér. Pihenést javasolt. Most 12 hetes vagyok, két napja az uh-n minden rendben volt.

Mindenkép nézesd meg magad holnap! Kívánom a legjobbakat!

2017. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*mindenképp
2017. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen veszelyes, hiszen verzes is lehet.

Orvos majd megmondja, addig is kimeld magad.

2017. nov. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet vetélés, például a magzat ikre is elmehet ilyen tünetekkel. Miközben a másik bent marad és folytatódik a terhesség. Ha ez volt, akkor utána ki kell oldani családállítással ezt, mert az anyában és a megszülető gyermekben munkálkodó öntudatlan bűntudat súlyos lelki következményekkel járhat, Amúgy az ikervesztés, sokkal gyakoribb, mint azt sokan gondolják! Olvass utána. Angster Mária : Ikertörténetek
2017. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!