Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után milyen tünet...

Missed ab után milyen tünet számít normálisnak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt műtétem :( a dokival nem találkoztam utána, így egy csomó mindent nem tudtam megkérdezni, még azt sem, h mikor menjek kontrollra :( de majd felhívom. Addig is szeretném megkérdezni attól akinek már volt, h normális e ,h most érzékeny a méhem? Nem gorcsol, nem is faj, inkább “érzem”, hogy van. Kicsit nehéznek érzem, nem tudom érhető e? De egyébként nincs fajdalmam, nincs lazam. Kicsit verzek. Meddig normális a vérzés?

Ez az “érzem, h van mehem” érzés mikor múlik el? Vagy lehet, h csak be képzelem?

Ja és az normális h nagy WC -kor olyan kellemetlen, nem is tudom hogyan írjam le. Nem a mehem gorcsol akkor sem, csak úgy érzem, hogy megbolygatták a dolgokat, kicsit faj.


2017. dec. 12. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:

elöször is nagyon sajnálom.. :(

én 3és fél hete estem tul a mütétemen. mivel lombikos voltam,eleve a petefészkeim meg voltak még nagyobbodva,de kb nekem is ugyan ezek a tüneteim voltak. kb 2 hétig enyhe vérzés,volt hogy 1 napon véreztem,1 napon nem. enyhe höemelkedésem is volt. és ha nagywczni kellett,nagyon görcsölt a hasam... ha fél óránál tovább voltam talpon,olyan volt mintha kövek lettek volna a méhemben,és a derekam is húzódott.

most igy,majdnem 4 hét elmúltával elmúltak a tünetek,még nem jött meg,de tudok dolgozni. pihenjél sokat,nekem az sokat segitett...

2017. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is pont ezek vannak. Akkor ezek szerint normális lehet...

Én is nagyon sajnálom, ami veled történt :(

2017. dec. 12. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnalom.Kitartast! Aterzem.( En mar 4elvesztett babánál tartok..kit igy, kit ugy.)

Teljesen normális, amit erzel. Olyan 2het utan mult el ez a fajdogal, sebes belul, erzekeny erzes. En pont egy hetig vereztem mindket ilyen mutetem utan (1 veteles befejezes, 1genetikai rendellenesseg miatti abortusz), utana meg volt pici sargas folyas par napig.Gorcsoltem is, azt mondtak normalis huzodik ossze a mehem. Most pl. a derekam is majd leszakadt, mint mensi elott szokott, utana kicsit jobban is gorcsoltem es vereztem is. Ugy 2-4 nappal a mutet utan szokott ez jelentkezni, gondolom akkora urul ki a hormon...

Azt mondta a doki 2hetig normalis a verzes. Az elso doki az elso mensi utan rendelt vissza kontrollra, a masik most 2het utan..De a korhazban most 1hetet is mondtak a kontrollra.. Dokifuggo ezek szerint.

A szexrol, probalkozasrol szinten ahany doki latott, annyi felet mondtak.. 2-6 het szexmentesseg, egy mensitol-3 ciklus vedekezes!A mensi 4-6heten belul szokott jelentkezni. Nekem pont 4 het volt, a veteles befejezes utan.

Ha lazas vagy, ha nagyon verzel, ezt ugy definialtak super betet fel-1orat bir ki es tocsog,vagy ha nagyon gorcsolsz, akkor kell aggódni. Ulofurdo,tampon,szex egyelore kerulendo. Sportot se szabad túlzásba vinni. Ha faj nyugodtan vehetsz be paracetamol tartalmu gyogyszert, nekem meg ezt mondtak.

2017. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én most csütörtökön fogok átesni a műtéten. 8 hetes vagyok nincs szivhang. :(

Azt szeretném megkérdezni, hogy másnap mehetek dolgozni? Ti tudtatok? Nem fizikai munka.

2017. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én el tudtam volna menni, ha irodai munka és csak ülni kell. De azért 1 napot még jó lenne otthon maradnod.

2017. dec. 12. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
#4es :Sajnálom. Munkafuggo. Irodaira tuti,eltudsz menni, de pihenj inkább. Lehet verzes, gorcsok. Jobb picit pihenni. Lelkileg nekem most kellet 5nap mire sikerult abbahagyni a sirast. De arra vegulis jo a munka, mert tereli a gondolatokat.
2017. dec. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na én is elkezdtem gorcsolnj tegnap. Borzalmas...remelem hamar kitisztul/ visszahúzódik ....jó lenne már elfelejteni ezt az egészet.
2017. dec. 15. 08:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Par nap es elmulik a verzes. Mikor kell kontrollra menned?
2017. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doni, h műtét után 1 hónappal.
2017. dec. 17. 16:50
 10/10 A kérdező kommentje:
*doki
2017. dec. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!