Ez vetélés volt?

Figyelt kérdés
5.-èn kellett volna megjönnie.Aznap teszteltem.Pozitìv volt.Volt hànyingerem,fàjtak a melleim ès hànytam is.Aztán elmentem a háziorvoshoz, mert a krèmszerű fehèr folyást felvàltotta barnàs majd ròzsaszìnes.Az orvos azt mondta nem kell komolyan venni.Èn aggòdtam.A nőgyògyàsz januàrra adott időpontot.Az előbb pedig egy fekete csomòszerű tàvozott és bő,piros vèrzésem van.Fàj a derekamtòl a hasamig.Hőemelkedèsem van és sìrok.Èn ùgy gondolom,vetélès lehetett.Sohasem voltam terhes mèg.Most is véletlenül,de màr a teszt òta kedves volt a szìvemnek a kis angyalkàm.Beleèltem magam.Sokak szerint ő még nem is lètezett,csak egy kis sejtecske volt.De akkor is! :'( Mit csinàltam rosszul? Mièrt velem törtènik? Így is menjek el a nőgyógyàszhoz? :( Normális hogy ennyire fáj a lelkem?
2017. dec. 18. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg az volt. Sajnalom. Masjoe ugyeletre menj ilyennel, ne a haziorvoshoz. Bar altalaban ilyen korai veteles amiatt van mert vmi problema volt.
2017. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőmek igaza van. Ilyenkor sajnos a terhességek 15%-a nem marad meg, a természet szelektál. Nekem is volt ily, tudom mit érzel! Nagyon sajnálom.
2017. dec. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és mindenképp menj el nőgyógyászhoz, ilyenkor meg kell néznie, minden távozott-e, nehogy baj legyen!

Majd visszajön ez a kis lélek egy másik magzatka testében, meglátod! Én így fogtam fel. És 3 hónap múlva isméz pozitív teszt, már 4 hónapos "nagylány" a kis "sejtcsomóm" :)

2017. dec. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen az :( reszvetem.:(

Maskor menj masik orvoshoz vagy magánba legalább amíg felírja

2017. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!