Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Komoly cikluszavar missed ab...

Komoly cikluszavar missed ab után? Kinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szeptember elején missed ab miatt nőgyógyászati műtétem volt. A műtét előtti, utáni citológiai, szövettani és egyéb vizsgálatokon is mindent rendben találtak.

Ezután 7 hétre megjött az első menzeszem, amit nagyon minimális barna pecsételés követett pár napig és picit tovább tartott az előzőekhez képest.

Ezt követően a 2. vérzésem 25 nap múlva jött meg. Az első nap "szokványos" volt, viszont a második és harmadik napon nagyon erősen véreztem, fájdalmam nem volt, de jóformán óránként kellett a mosdóba járnom. 7 napig tartott szintén. Az elmúlása után 2-3 nappal szintén barna pecsételés kezdődött, ami kitartott kb másfél hétig (a nagyjából belőtt peteérés időpontjáig) aztán elmúlt.

Ez sem volt egyáltalán nagy mennyiségű, de annál jobban aggasztott, ezért a ciklusom 25.napján elmentem nőgyógyászhoz, aki 2 hét múlva kontrollra rendelt vissza és megkért csináljak terhességi tesztet, mert az UH-n lát egy 2 mm-es "valamit". Negatív lett.

Ma a ciklusom 32.napján vagyok és még mindig nem menstruálok, de a tesztjeim negatívak.

Műtét után néztek pajzsmirigyhormont, ahol minimálisan emelkedett volt a TSH-m (4.2) erre elkezdtem gyógyszert szedni.

Legfrissebb, 1 hetes leletem alapján már csak 0,6 a TSH és nem autoimmun, mert az antiTPO-m 0,7. Bezavarhatott a ciklusomba ez is netán?

Volt valaki hasonló helyzetben? Okozott már másnak is ilyen hormongondokat a nőgyógyászati műtét?

Mi lehet az oka, hogy nem jön meg?


2017. dec. 28. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem januarban menj el ujra orvoshoz mert magatol nem fog helyreallni. Lehet h nincs peteérésed
2017. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Nem akarok szemet lenni.. de 4.2es tsh miota ENYHE? babához 2 alatt de inkább 1,5-1 körül kell lennie.. 4.2es katasztrófa.

Ha nem akarsz babát akkor is csak nagyon HATÁReset :/

2017. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Mindenképp visszamegyek.

Az enyhe kifejezést a határértékekhez viszonyítva gondoltam. Tudom, hogy babához ez már nagyon magas. A gyógyszer levitte és nem is autoimmun, de ennek ellenére nem hagyom abba a szedését.

Peteérésem szerintem van, mert a jobb petefészkemben sárgatestet látott az ultrahangon.

2017. dec. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!