Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyi idő múlva...

Vetélés után mennyi idő múlva mentetek vissza dolgozni? Milyen munkakörbe (mennyire megeröltető)?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Takarítok, nem annyira megerőltető, de azért csak fizikai munka, missed ab után 4 nappal mentem dolgozni.

(Pénteken műtöttek, kedden már dolgoztam, testileg teljesen jól voltam.)

2018. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hat nap múlva, PIC-be. Meghülyültem volna otthon.
2018. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hetet voltam itthon. Pénteken ment el a baba (azaz petezsák volt még csak), 1 hétre rá pénteken volt az orvosi vizsgálat hogy kiürültem-e, hétfőn mentem dolgozni. Férjem pont szabadságon volt azon a héten (egyébként is így lett volna ha nem történt volna ami történt), szóval lefoglaltuk magunkat, minden nap próbáltunk kizökkenni valahogy: séta, kirándulás, mozi, vasárolgatás, csak hogy ne otthon ücsörögjek.
2018. jan. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökön műtöttek és hétfőn már dolgoztam. Irodai jellegű ülő munkám van. Testileg egyébként is rendben voltam már másnap, de lelkileg nehéz volt, de ha otthon kesergek akkor még rosszabb lett volna.
2018. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehenkivuli (laparoszkopia) utan 1 het tp, akkor ugyfelkuszolgalo voltam egy fénymásolóban. Abortusz (fejlodesi rendellenesseg) utan 3 nap tp,adminisztrátor vok.5 hetes vetelessel bicajoztam a Skanzenben,husvet volt szerencsere, volt egy plusz napom pihenni.Azert fugg a tergesseg nagysagatol, attol, hogy mutenek vagy sem.. mutet utan mar testileg viszonylag jol vagy, picit gorcsolsz, verzel.. Sztem a lelki resze a pocsék, a 12 hetes utan 3 napig zokogtam...
2018. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!