Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab óta barna folyásom...

Missed ab óta barna folyásom van menstruáció előtti pár napban, ez tényleg progeszteronhiányra utalhat?

Figyelt kérdés
November közepén volt a műtétem, rá kb. 4 hétre megjött, viszont előtte barna folyásom volt 2-3 napig. Most újra ez van, a héten kell majd megjönnie. Nem nagy mennyiségű, de korábban ilyen még sosem fordult elő nálam. Az orvos azt mondta két ciklust várjunk, utána próbálkozhatunk újra, ez most lenne esedékes, de most elbizonytalanodtam, nehogy megint az legyen, mint az előző terhességnél.
2018. jan. 15. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

igen,és az okozhat vetélést is

én vetélés utáni köv.terhességnél kaptam progeszteront a pozitiv teszttől kezdve épp ezért (Utrogestan)

2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!