Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni első menstruac...

Missed ab utáni első menstruaciokor darabos vérzés normális?!

Figyelt kérdés

Bocs mindenkitől a részletesség miatt.

Missed ab után 5 héttel 2 nappal ezelőtt megjött a menzeszem. Most vagyok a 3. napon. Első két nap elég erős volt (bővebb vérzés volt mint normál állapotban)...aztán most éjszaka már alig volt valami, gondoltam lassan elmúlik majd. Erre ma 14 óra fele gorcsolni kezdtem, bő vérzés jelentkezett és egy két ujjnyi vastag 10 cm hosszu zselé szeru alvást vér jött ki. Eléggé megijedtem...ez normális? Görcs elmúlt, láz nem volt. Kontrollon voltam és minden rendben volt.


2018. jan. 16. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem 2 missed ab-om volt es egyik esetben sem volt az elso menstruaciom darabos.
2018. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Faxa. Holnap hívom a dokim mert ma egesz nap nem vette fel. :( remelem nincs nagy gáz :(((
2018. jan. 16. 21:57
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt.

A műtét utáni első vérzésemkor hatalmas alvadt vérdarabok csúsztak ki belőlem, semmi baj nincs ezzel. A következő havi vérzésem már olyan volt, mint terhesség előtt.

2018. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jajj most megnyugtattal, olyanokat olvastam már össze neten....azt hittem maradt vissza magzati szövet vagy ilyesmi :(( Ahh
2018. jan. 16. 22:23
 5/20 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Azért az a biztos, ha szólsz erről az orvosodnak.

Én nem járok magánorvoshoz, így mindig a szerencsében bízok, hogy minden rendben lesz, ez akkor így is történt, de attól még lehet szövetdarab, vagy más ami kóros ( én is anno utánaolvastam), jobb, ha egy szakember nyugtat meg, nem mi, idegen laikusok :)

2018. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze, holnap hívom.
2018. jan. 16. 22:43
 7/20 A kérdező kommentje:
Sikerült amúgy azóta teherbe esned?
2018. jan. 16. 23:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, 2 hónapra rá :)
2018. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, gratulálok :)
2018. jan. 17. 08:00
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mert ha maradt volna szovetmaradvany az nagyon nagy szazalekba lazzal, eros alhasi gorcsok es fajdalom, izom fajdalommal is jar. Nekem ezt mondta az orvosom. A darabos verzest mas is okozhatja.
2018. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!