Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés az 5. héten?...

Spontán vetélés az 5. héten? Segítséget kérnék!

Figyelt kérdés

Kedden voltam az orvosomnál, aki megállapította, hogy 5 hetes terhes vagyok, minden ok. Sajnos tegnap este barnáztam, majd ma hajnalban darabos vérzésem volt. Elrohantam ügyeletre, ahol az orvos mondta, hogy ha nem mondom el a dolgot, el sem hiszi, hogy terhes voltam, sajnos nincsen petezsák, semmi terhességre utaló jel. Vagy felszívódott, vagy a vérrel kilökődött. Teljesen összetörtem, mert nagyon várjuk a babát, de próbálom összeszedni magam. A reggeli vérzés óta viszont semmi nincs... Illetve egy kevés rózsaszínes pecsételgetés, de vérzés nincs, ez normális? Nagyon félek, hogy esetleg kaparni kell, de az orvos nem látott bent az égvilágon semmit. Akinél ugyanez a sajnálatos dolog megtörtént, mikor jött meg rendesen a vérzés? Mennyi idő alatt állt helyre a ciklus? Mikor kezdtetek újra próbálkozni?


Köszönöm szépen a tanácsot és a segítséget!



2018. jan. 19. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha öt hetes terhes vagy semmit nem lat az orvos ultrahangon. Nekem anno azt mondta, hogy csak a megvastagodott nyalkahartyat latja, mashoz meg koran van. En ugy vereztem es görcsöltem, hogy egyik fajdalomcsillapitot a masik utan szedtem. De mindenki mas nyilvan. Nekem kontrollra sem kellett visszamenni, annyit mondott az orvos, mikor felhivtam hogy elveteltem hogy jol van ( rendkivül együtterzö volt, raadasul lombik baba lett volna..) Ha utan egy spontan ciklust kellett varni.
2018. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhh tényleg milyen együttérző :( Sajnálom!


Mikor bementem kedden az orvoshoz, mondta, hogy nagyon nagyon korán jöttem, lehet nem fog semmit látni, de megnézzük. A megvastagodott nyh mellett viszont ott volt a petezsák is.

2018. jan. 19. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Nekem pár éve 7 hetesen volt spontán vetélésem, előtte szívhang is volt már. Picit vérezgettem, kaptam progeszteron pótlást és fekvésre ítéltek. Másnap brutálisan vérezni (darabosan) és görcsölni kezdtem, mire sorra kerültem a dokimnál már nem látott semmit. Ő is azt mondta, ha nem látta volna előtte el sem hiszi, hogy volt valami annyira gyorsan kiürült minden. Pár napot enyhén vérezgettem utána és ennyi volt.

Egy rendes ciklust kellett várni és próbálkozhattunk.

Fel a fejjel! Nagyon szar tudom, mi 3 évet vártunk rá, hogy összejöjjön... De sokan egy vetélés után hamar újra terhesek lesznek, szóval csak pozitívan! :)

2018. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm, hogy leírtad. Nehéz lehetett a szívhang után elveszíteni :( Így is nehéz, nem hogy akkor... Már jobban vagyok, elfogadtam, hiszen nincs más lehetőség. Remélem hamar helyre áll a ciklusom.
2018. jan. 19. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! En mensi szerint 7 hetesen mentem dokihoz, de csak petezsakot latott. Mivel ingadozo a ciklusom turelemre intett hatha csak kesei peteeres. Aztan egyszercsak verezni kezdtem ra egy hetre es ereztem baj van, doki meg latta petezsakot de nem nott. Hagyott megint idot ra par napra mar nem volt petezsak se. Folyamat gorcsolgettem verezgettem. Ket hetig folyamat volt verzes hol gyengebben hol erosebben, aztan elmult, uh alapjan teljesen kiurultem, sot mar volt peteeres is.


En azota vagyok tropan lelkileg.


Mi nem vartunk szexxel, doki azt mondta nem ezen mulik, mivel magatol urult nyomassuk csak! Ez volt januar 10en (kontroll uh). Meg nem jott meg!

2018. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!