Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A csökkenö hcg mindig vetélést...

A csökkenö hcg mindig vetélést jelent?

Figyelt kérdés
Méhen kivüli terhes vagyok, most lennék 8 hetes. A hcg-m 190 volt, majd 3 nap alatt 120-ra csökkent. Holnap megint nézik. Az orvos szerint elhalt a terhesség, és már csak a kiürülés kérdéses. Műszeres befejezés lesz, ha holnapig nem esik jelentösen a hcg. Most mégis nagyon görcsöl a hasam. Esetleg meg fog jönni? Nem értem, nem növekszik, akkor miért görcsölök?
2018. febr. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Missed ab:(
2018. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelöre azt várják, hátha magától kilöködik. Bal petefészkemben van, azt mondták, hogy ez a jobb, ha elhal, mert így nem fog nőni, nem tesz kárt, nem okoz belsö vérzést. Valószinü felszívódik, de akkor miért görcsölök ilyen iszonyúan?
2018. febr. 13. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban gorcsokkel jar,mivel kifog lokodni. Mintha megjonne,olyan lesz.

A meh kisebb osszehuzodasokat csinal, igy majd nem kell mutet elvileg (nekem ugyanez volt mint neked es nem kellett muteni, igy csak 1 ciklust kellett kihagyni) nekunk 2.ciklusban (elso probalkozasra) jott is a fiam. Pedig elotte pl sokaig nem. Vele most vagyok 36.hétben.:)

.az a jó, ha görcsölsz.. semmikepp se vegyel be gorcsoldot maximum magnéziumot. Mert a gorcsoldo akadalyoz a tisztulasban. Es inkabb úszd meg a műtétet , azután legalább 3 hónap pihit ajánlanak/mondanak..:/


De ez sajna mindenképpen elhalás márcsak a végkimenetel a kerdes.


Tipp: ha probalkozni szeretnétek tovább, amint lehet akkor ha elmult a verzes szedj 1-2 honapig napi 200mg e vitamint meg heti 2-3 szem vasat. Regenerálódásban segít.

1es válaszoló voltam. Sok sikert. Fel a fejjel

2018. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen, a csokkeno HCG az elhalast jelent, sajnos. A gorcsoles es az alhasi fajdalom normalis, mert sajnos ez ezzel jar. A masodik valaszolo tokeletesen leirta neked az egeszet es az E vitamin tippje is nagyon jo, fogad meg. Nekem januar elejen vol missed ab-om amit muvi beavatkozasal fejeztek be. Utana elkezdtem szedni, az E vitamint, plusz szedtem tovabb a folssavat. A 4 hetes ellenorzesre mikor mentem azt mondta a nogyogyaszom, hogy olyan szinten regeneralodott a mehem, hogy egyaltalan nem kellene varjunk hanem mar most probalkozhatnank a kovetkezo babaval.

Jobbulast kivanok neked!

2018. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. febr. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!