Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyi időre...

Vetélés után mennyi időre volt szükségetek, hogy feldolgozzátok a babátok elvesztését? És hogy tudtátok azt "könnyebbé, elviselhetőbbé tenni"?

Figyelt kérdés

És mennyi idő múlva álltatok készen az újabb babára?

Mindenkinél változó, tudom, csak érdekelnek a válaszok.


2018. febr. 20. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

6 hetesen volt vetélésem, az elején voltunk nagyon. Már abban a hónapban próbálkozhattunk újra, 3. ciklusban fogant meg a kislányom aki azóta már 6 hónapos :)


Eleinte borzasztóan fájt, persze. A gyászidőt vegigsírtam, ez kellett, 1 hét táppénz. Idővel enyhült de el nem múlt, de próbáltam minél több programot csinálni, amihez 3 dolog segítség volt:

- van egy nagyobb fiam (8 éves)

- jött az advent, a kellemes készülődésnek és sok adventi programnak adtuk át magunkat

- a férjem mindent megtett hogy elterelje a figyelmemet


Kitartást, visszaköltözik majd az a kis lélek!

2018. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3+5 hetesen voltvetélésem, nem is tudtam csak 1 hétig, hogy terhes vagyok, amikor egy rutin orvosi vizsgálaton a doki mondta hogy látja a petezsákot, nagyon meglepődtem. Egy nagyon halvány pozitív tesztem lett aznap este. Utána már halványultak, éreztem hogy gond lesz, és aznap amikor meg kellett jönnie, meg is jött. Nem maradt meg a baba. Ez 2015 novemberében volt. Még a mai napig eszembe jut minden egyes nap. Rákövetkező hónapban újra terhes lettem, a baba megmaradt, már 1.5 éves nagyfiam van :) De nincs nap, hogy ne gondolnék rá, hogy vajon milyen lenne, fiú vagy lány, szőke vagy barna, stb. De a fiam sokat segít.
2018. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

11hónap után tudtam először új babára gondolni tiszta szívvel.

12hetes magzatot veszítettem el

2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy éven belül 3 vetélesen volt...a poklok poklát éltem meg. Azóta van egy 3 éves kisfiam..csak az ö születése után lettem nyugodt...a terhességem is végig paráztam.
2018. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 év, utána örökbefogadtunk
2018. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!