Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetéltetek már el? Miért?...

Vetéltetek már el? Miért? Volt előzménye is?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szól, akik átestek vetélésen, missed ab műtéten, mi történt, tudjátok, minek hatására vesztettétek el a kicsit? Vagy semmi előzmény nélkül történt? Esetleg már az elején kellett progi pótlás? Vagy csak úgy a semmiből egyszer csak megtörtént? Én nemrég teszteltem pozit, és aggódom, de pl semmi más tünetem nincs, csak a megfeszülés.

2018. febr. 25. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Progeszteront kellett vna kapnom.

Keson jott ra a doki, nem hitt nekem.. hiaba mutatta az eredményem. Mire véreztem (eleinte barnáztam csak) addigra keso volt. Elhalt az embrió.:/

2018. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*mellfeszülés
2018. febr. 25. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab-om volt. Hat akkoriban nagyon sok frontint szedtem.. nem tudtam, hogy terhes vagyok. Ez egy eve volt, most 17hetes vagyok es keszultunk ra, nem szedek semmit es minden rendben van.
2018. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is missed abom volt, két problémamentes terhesség és szülés után. Nem volt semmi előzmény. Van ilyen, sajnos, benne van a pakliban. A koraterhességek egy része elhal, mindig is így volt, csak régebben talán kevesebbet tesztelgettek, sokan nem is tudták, hogy terhesek voltak.
2018. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Progi mellett egyszercsak verezni kezdtem es nagyon enyhe gorcsok jottek. Aztan erosodott a verzes naprol napra jobban, darabos lett nagyon, a gorcsok valtozatlanul enyhek voltak. Folyamat neztek uh-n, latszott ahogy eloszor szetesik a petezsak formaja, utana meg felszivodott (vagy kiurult kitudja) utana meg mar a mensire jellemzo nyalkahartya volt, szepen hagytak magatol urulni, nem volt szukseg mutetre.


Elozmeny egy sikeres problemamentes terhesseg.

Hogy miert volt? Passz. Az en dokim azt mondta ha el is kuldik szovettanra abbol se derul ki. Valamiert igy kellett tortennie - termeszet tette dolgat.

2018. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél részleges mola terhességet igazolt a szövettan oknak.8 hetes terhes voltam.

A másodiknál a lányom ikertestvérét vetéltem el..Itt előzmény volt az előző vetélés+sürgősségi gyógyszer bevétele, emiatt genetikai vizsgálat is történt.

A harmadiknál nem derült ki az ok, mert nem kellett műszeres befejezés.Kaptam egy gyógyszert, ami kb.2 napig tartó bő vérzést okozott.

2018. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten volt missed ab műtétem majdnem 9 hetesen. A dokik vigasztaltak a szokásos, ennek így kellett lennie, biztos beteg volt, és "örüljek", hogy most, nem később, de kb. 90 %-ban biztos vagyok benne, hogy egy januári esemény miatt történt, amivel egy hétig halálra aggódtam magam a 1,5 éves kisfiam miatt. :(
2018. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz, csak kicsinalod magad. Orulj neki, hogy nem vagy rosszul :) Meg lehetsz :)) Hosszú a 9 honap. A veteleseknel meg a műtétetek napjan is hanytam... szóval nem ettol fugg am. A dokik sem tudjak mi okozza a veteleseket,mi rakoltottunk mar egy vagyont a baba projektre,magandokik, atjarhatosagi, hematologustol, a hormonlaborokig minden volt..Egészsegesek vagyunk elvben. Progipotlas is csak progihianyon segit. Hiába ha fejlődési gond van. De nyugi nem szabad ezen agyalni. Nem lesz semmi gond.
2018. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!