Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt egy pozitív tesztem és...

Volt egy pozitív tesztem és de közben barnaztam tobszor is aztán egyszer csak megjott rendesen mint ahogy szokott majd másnap nagyon erős görcseím voltak és egyre erősödő verzes meg alvadt ver darabok is. Ez bisztos hogy veteles volt ugye?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mentél orvoshoz?
2018. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Menj orvoshoz. Azonnal!
2018. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem mert amúgy nem akartam még tartani
2018. febr. 27. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azért kell kérdező elmenni, hanem mert ha nem ürül ki rendesen, akkor vérfertőzést kaphatsz és meghalsz...
2018. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha "valami" bennt marad abból hatalmas probléma lehet! Ahogy az utolsó válaszoló is írta vérmérgezést is kaphatsz. Ha egy kicsit is fontos az életed és akarsz még valaha gyereket akkor emeld meg a segged és menj el egy orvoshoz!
2018. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan vannak ennyire buták?
2018. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!