Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van még remény? A többi lent

Van még remény? A többi lent

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni! Volt már 2 vetélésem mond a kettőnek műtét volt a vege! Most február 15.-en voltam magandokinál akkor hüvelyi uhval látott egy 5mm-es petezsákot, kaptam progeszteront aztán időpontom volt a kórházba február 27.-ere akkor 6het +3napot állapítottak meg szabályos 10mmes petezsakkal, 12hetes uh-ra kellett volna már csak vissza mennem! Mivel voltak vetéléseim ezért március 12.-en vissza mentem a magandokihoz aki már csak egy 20mm-es szabálytalan üres petezsakot látott, beküldött a kórházba megerősítésre másnapra, de ott már 26×19mm-es szabálytalan petezsák volt lathato szikholyaggal. A korlátban missed ab.-ra küldtek, a magandoki pedig haza, hogy várják 2-3hetet, hogy végezze el a természet! Terhességi tüneteim megmaradtak, de gondolom a vetéléssel majd ázok is eltűnnek!? Nem reménykedem, mert úgy ahogy tisztában vagyok vele, hogy már 8hetesen már nem hogy embriónak de szivhangnak is lennie kellett volna! Csak tapasztalatokat és sorstársak véleményére lennék kíváncsi, várjam még míg beindul magatol a veteles vagy menjek neki a műtétnek?!
2018. márc. 19. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A 2. után miért nem kezdted el a kivizsgálást?

Lehet, hogy egy könnyen kiküszöbölhető probléma áll a háttérben.

2018. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos itt csak a 3.-ik vetélés után foglalkoznak a kivizsgálással! Minden vágyam egy baba, de sajnos nem tehettem meg, hogy magánúton kezdjük meg a kivizsgalast.
2018. márc. 19. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyira sajnálom, de 8. héten már tuti lenne szivhang :(

Nálunk is csak 3. vetélés után van kivizsgálás, én az 1. után mentem magánhoz, nem olyan vészes az ára egyébként szerintem, meg hát nem az árát néztem hanem hogy mégegy vetélést nem tudnék feldolgozni. Nem tudom hova valósi vagy, de Budapesten van jó nőgyógyász korrekt áron és hihetetlen kedves hölgy..

2018. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En sajnos vidéki vagyok, itt megkérik az arat mindennek! A kórházban egy "kedves" aszisztens arról beszelt, hogy 100ezer forint egy vérvétel amiből mindent kimutat, hogy mi lehet a problema! Nekem annyira elment most a kedvem mindentől, hogy varok a kivizsgálással. Árra várni, hogy mikor indul meg magától a veteles.
2018. márc. 19. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:

100ezer nem lehet egy vérvétel, itt pesten 45 ezer volt komplex vizsgálat.. jesszuus az tényleg sok!

Közeli városban esetleg? Érdemes szétnézni

2018. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos volt mind a kétféle, művi befejezés és spontán vetélés is. Szerintem várd meg, hogy spontán befejeződjön, jobban jársz. A művin nagyon kikaparnak és idő mire visszaerősödik a méhnyálkahártyád. Másrészt a műtéttel belenyúlnak a ciklusodba, jobban felborulhatnak a hormonjaid. Ha a természet megoldja az a legjobb ebben az esetben. Nekem a művi után félév volt mire helyreállt a ciklusom és a műtét után 1 évvel lett újra pozi a tesztem. A spontán vetélés után az első mensi még nagyon erős volt, de utána már rendeződött minden, 3 hónap múlva megint pozi a teszt. Nagyon sajnálom a Veled történteket és a legjobbakat kívánom!!
2018. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így akkor tényleg jobban utána nézek, mert azért 45ezer csak nem 100ezer! Debrecenben voltam a Kenézy kórházban, de utána érdeklődöm, hogy esetleg a klinikán, hogy működik!
2018. márc. 19. 13:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Igen én is erre gondoltam, hogy hamarabb helyre jövök ha megvárom, hogy magától induljon be, csak annyira felek a sok vértől! Azt megkérdezhetem, hogy neked hogy zajlott le?
2018. márc. 19. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kétszer a 10.héten kezdődött. A spontán vetélésnél ahogy beindult a vérzés kb.a 2-3 napon erős és darabos lett. 7-8 napig tartott..eléggé gyenge voltam. Az 5.napon megnézett a doki és mondta, h teljesen kiürült minden. Utána még volt Bhcg vérvétel, az elsőnél 500-600 körül volt, egy hét múlva 40-50. Szóval kb.két hét mire normalizálódik a terhességi hormon.A vetélés utáni első mensi ennél jóval erősebb volt, óránként kellett új éjszakai betét nappal is 5 napig. Előre szólt az orvos, h ez várható. Utána már normális ciklusom volt peteéréssel.
2018. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!