Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valakivel volt-e ilyen, hogy...

Valakivel volt-e ilyen, hogy mi lehetett ez, mire utalhat? Eddig egy orvostól sem kaptam magyarázatot és érdekelne a véleményetek.

Figyelt kérdés

Pár éve terhes lettem.A 8. hétben elkezdtem barnázni, amire kaptam gyógyszert.Aztán elkezdett viszkedni a hasam és a combom, majd azt vettem észre, hogy nem jönnek rám a ruháim, egyik napról a másikra.Visszamentem dokihoz, aki azt mondta, ne egyek annyit.Mondtam neki, hogy émelygek állandóan, alig eszek, de csak legyintett.

70 kg voltam terhesség előtt, de a 12 hétre 95 lettem, szétrepedt a bőröm.Orvos leszólt, hogy zabálok, mindenki mondta, hogy ezzel jár, puffadok stb.

12. heti uh-n kiderült, hogy nem él a baba.Missed ab lett.

A műtét másnapján 8 kilóval voltam könnyebb, és nem engedtek haza, mint a többieket, de nem mondták meg miért, csak hogy pihenni kell.

Nem akarok regényt írni, pedig lenne mit, de 2 éve kiderült, hogy hashimotom van Pm alulműködéssel és IR.


Azokra most szedek hormont és gyógyszert.Még nem az igazi, de talán alakul.

És ahogy közeledik, hogy talán nemsokára lehetne baba, elkezdtem félni, hogy mi volt az annak idején.Nagyon rosszul voltam és nem csak a hízás miatt.És több orvosnak meséltem egyik se reagál rá.

Ne szóljatok le kérlek, van így is elég bajom.KÖszönöm, ha valaki mondana valamit, szerinte mi lehetett.Tudom nem vagytok orvosok, de érdekel, mert elkezdtem félni.



2018. márc. 24. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
És magánorvosnál voltál? Mert tapasztalatom szerint az sztk-sok nem szeretnek belemenni találgatásokba és nem is akarnak nagyon foglalkozni vele, míg egy magán átnézi a régi leleteket a-tól cettig, elküld vizsgálatokra, és ha nem haladtok, akkor szétteszi a kezét, hogy kifogott rajta és legalább tudod, hogy nem csak nem akarja elmondani, hanem tényleg megállt a tudomány.
2018. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen magánba jártam hozzá, de kiderült, hogy nem szereti csak a problémamentes kismamákat.Későbbi nődikijaim se tudták, háziorvos se, és 2 endokrinológus se.MInd magán kivéve a háziorvos.

Egyik annyit mondott, hogy talán a magas inzulinom volt...

És elfelejtettem írni, hogy sok kék olt volt rajtam, mintha beütöttem volna.Amúgy nem vagyok egy kékülős fajta.

2018. márc. 24. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha vizesedtél,lehetett toxémia.
2018. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd semmisnek,amit írtam. Azt megmondták volna.
2018. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a nőgyógyász már nem praktizál egy későbbi csúnya ügye miatt.Szóval így utólag bármit kinézek belőle, ritka nagy paraszt volt velem is mikor elvetéltem.

Csak rettegek, hogy megint megismétlődik, és kivédeni sem tudom, mert nem tudom mi volt a baj.

Szó szerint mindenki legyint rá, pedig majdnem 30 kilót híztam 1 hónap alatt és nagyon rosszul voltam.A kilók most indulnak csak lefelé ahogy áll be pajzsmirigyem.Lehet akkor lobbant be?Nem tudom már.

2018. márc. 24. 20:06
 6/9 momoka 2002 ***** válasza:
A regi leleteidbol semmi nincs meg? En kikernem a helyedben. Jogod vsn hozza.
2018. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A missed ab utáni zárójelentésem meg van, de semmi olyan nincs benne.Még a nagyfokú hízásom se.
2018. márc. 25. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az a gyógyszer, emlékszel esetleg?
2018. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Duphaston volt.
2018. ápr. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!