Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Lombikos vetélés után hogyan tovább?

Milyen plusz vizsgálatokat javasoltak? Mivel volt másabb a következő próbálkozás? Tudom, hogy egy missed ab nem számít, de ha nem muszáj, nem szeretném megvárni a hármat, hogy akkor derüljön ki valami, ami kiderülhetne esetleg hamarabb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lombik, vetélés, missed ab, hármat, vizsgálat, javasoltak, eltérés, vérvétel, lombik program

2018. márc. 25. 19:53  Privát üzenet  

A válaszok
Facebookon keresd meg a Lombikosok : Kaali Intezet nevu csoportot. Ott mindig szivesen segitenek a lanyok.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. márc. 26. 00:45 Privát üzenet
Szia, nekem a második lombik sikerült, aminek végül missed ab lett a vége sajnos. Elküldtek genetikai és immunológiai vizsgálatra. A harmadik lombikból született a kislányunk. Ennél a terhességnél végig kellett vérhigítót szúrni.

A válaszíró 99%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. márc. 26. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van ilyen csoport, de nem szeretnék csatlakozni, mert akkor az összes ismerős látná a problémánkat.

# 3/3Időpont 2018. ápr. 1. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakivel volt-e ilyen, hogy mi lehetett ez, mire utalhat? Eddig egy orvostól sem kaptam magyarázatot és érdekelne a véleményetek.
Szerintetek elvetéltem?
Ha több mint egy hétig véreztem nagyon darabos ver is távozott és az első napon vajudas hoz hasonló erős fájdalmaim voltak akor ez vetélés? Vagy még maradhatott a baba?
Spontán vetélés után mennyi időre jött meg a menstruációtok?
Vetélés után mennyi idő kell, hogy biztosan lehessen tudni, hogy műteni kell?
Vetélés vagy műtét?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!