Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hete volt egy spontán...

6 hete volt egy spontán vetelesem sajnos nem tudtam orvoshoz menni különböző okok miatt. Szerintetek milyen tüneteim lennének ha nem tisztultam volna ki rendesen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idősen veszítetted el? Nem feltétlen vannak tünetek, főleg koraterhességnél. Teszt még kimutatja? Doki mindenképp lásson!
2018. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8 hetesen.már nem mutatja ki
2018. márc. 29. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor feltehetőleg kitisztultál, mert nem termeli semmi a hcg-t, de mindenképp juss el dokihoz azért! Azért ez nem játék, ha maradt ott bent vmi, el is fertőződhet. Egyébként nagyon sajnálom :(
2018. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van vmi tüneted amúgy?
2018. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
8 hetes terhesen vetélni kezdtél, gondolom véreztél és nem mentél azonnal orvoshoz? Ezt nem értem. Nem itélkezem de ez akkor is furcsa nekem.
2018. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem ítélkezem, de..

Első terhességemmel rohantam orvoshoz, sírva, amikor 8hetesen barnáztam, picit véreztem!

Az hogy lehet, hogy 6hete nem volt rá esélyed elmenni? Lehet szövődmény, ami bármikor előjöhet. Menj el orvoshoz!

2018. márc. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem hívtál mentőt vagy kértél meg valakit hogy vigyen be a kórházba? Mik vannak,eszem megáll.
2018. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam még tartani amúgy sem a babát..Jobb igy! Amúgy nincs semmi tünetem azóta
2018. márc. 30. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Biztos érezte, hogy nem kell megszületnie..sajnálom,hogy így gondolod
2018. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!