Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után (kb.6...

Spontán vetélés után (kb.6 héten) mennyi ideig normális a barnázás?

Figyelt kérdés
Doki uh-n nézett a vetélés előtt is és után is. Petezsákot nem látott soha, egyszer csak megjött. Azt mondta nincsen további teendő, kaparás stb, ez már lassan két hete történt, de még mindig barnázok, a teszt halvány pozitív. Csak a jövő hétre kaptam időpontot a dokihoz.
2018. ápr. 4. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Műtöttek is? Amikor anno engem megműtöttek akkor én is sokáig véreztem/barnáztam, azt hiszem a 3.-ik hét után kaptam ergam cseppet.. elkezdtem inni még akkor távozott egy szövetdarab és teljesen elmúlt a barnázás.
2018. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem kb. egy hétre a vetélés után már negatív volt a teszt.
2018. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Műtét nem volt. Az első uh-n 15 mm-es endometriumot láttak, majd vérzés után vékonyat.
2018. ápr. 5. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális még most a barnázás. Én most vagyok ebben a cipőben, tegnap indult meg a vetélésem az egyik doki kaparni akart a másik haza küldött majd egy hét múlva kell jelentkeznem! Igaz nekem eddig az első két vételest műszeresen fejezték be de akkor eleg sokáig tartott a vérzés a barnázás még tovább.
2018. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!