Ez lehet vetélés?

Figyelt kérdés

Februar kozepe fele (10-12 korul) voltam egyutt a baratommal (azota szakitott velem 7 ev utan :D) es az elmult honapban nagyon rosszul voltam. Gorcsoltem, izadtam nem is kicsit,hanyingerem is volt, neha jol megszedultem (de ez egy ido utan elmult), a mellem eloszor erzekeny volt, majd annyira fajt, hogy ejszaka arra keltem fel, hogy eik oldalrol a masikra fordulva olyan szinten faj, hogy azt hittem sirvafakadok. Aztan a gorcsok abbamaradtak, neha egy minimalis szurkalodas de semmi komolyabb. Csinaltam tesztet (5 napja) de mindketto negativ lett, a tunetek meg egyre erosodtek. Vegul tegnap megjott, de azt hittem elotte elajulok annyira gorcsoltem par percenkent, sem allni nem birtam, sem ulni. Es hazafele a vonaton megjott...eleinte nagyon hig rozsaszines ver, aztan szep elenkvoros most pedig akkora darabkak szakadnak ki belolem, hogy en meg ilyet nem lattam. Tegnap este meg nagyon gorcsoltem, viszont mara mar alig faj.

Tudni kell, hogy inzulinrezisztens es policisztas is vagyok,a baratommal a megszakitasos modszert alkalmaztuk (merthat mekkora az eselye annak hogy en teherbe essek...szinte semmi) viszont legutobb o sem volt biztos benne.

Az egyuttlet utan kb 5-7 nappal minimalis verzesem volt minden jel nelkul. Azutan kezdtem rosszul lenni egeszen mostanaig.


Oszintel szolva nem tudom mi is a helyzet, szeretnek tanacsot kerni. Mert mondtam, hogy a teszt negativ lett, viszont en azt tudom, hogy megfelelo kezeles nelkul a testem nem lenne kepes eleg progeszteront termelni ahhoz, hogy megtartsa a babat. Lehet, hogy emiatt nem emelkedett a hcg sem es ezert lett negativ a teszt mert elore "tudta" a testem, hogy ez nem fog osszejonni?

Mindemellett b vitamin complexet szedek folsavval, amely tudtommal valamilyen szinten segiti a teherbeesest.

Valakinek valami otlet? Tudom orvos, de mielott bepanikolok szeretnek velemenyt kerni



2018. ápr. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja negatív volt a teszt és most megjött, akkor nem hinném, hogy terhes voltál.
2018. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A PCOS egyik jellemző tünete a fájdalmas és szokatlan mennyiségű vérzés.Ebben azért sajnos akkora titok nincsen.
2018. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mik az alap tunetei, evek ota ezzel elek, viszon igy, ennyire meg soha, de soha nem voltam sem rosszul, egyaltalan nem jellemzo ram, eppen ezert volt nekem gyanus a dolog. Raadasul februarban volt a pecsetlo verzesem, 1 honap elteltevel egyaltalan nem kellett volna hogy megjojjon sem, mivel nalam az "alap" kihagyas fel ev, igy annak meg tul korai...nem tudom vegul is, a rosszabb felvetesnek persze nem orulnek termeszetesen
2018. ápr. 6. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A tünetek és vérzésed alapján szerintem elvetéltél. Én most mentem keresztül rajta és iszonyatos görcsel jött nagy májszerű darabokkal.
2018. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem máskor inkább védekezzetek... Ez a véleményem.
2018. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!