Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés utáni vérzés meddig...

Vetélés utáni vérzés meddig és hogyan normális?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán elvetéltem, nem csináltak műtétet a dokim szerint várjunk, hogy kiürüljek. Szerdán iszonyatos görcseim és vérzésem volt, csütörtökön már egy erősebb mensihez hasonló de a görcs meg maradt, mára már csak vérzek még mindig egy menszihez hasonló, néha néha még bélgörcsöl vagy is feszítő érzést érzek és akkor sötétebb sűrűbb vér távozik, lázas nem vagyok a görcseim nagyon enyhék. Arra lennék kíváncsi, hogy a vérzés mennyisége normális ennyi idő után?
2018. ápr. 10. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

En 24-en veteltem el, kovetkezo honap harmadikaig vereztem, vegig darabos, nagyon enyhe gorcsokkel. En szedtem rutascorbint.


Irtak fel ergam cseppeket is hogyha ugy gondolom szedjem, de vegul nem ereztem hogy kell.

2018. ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ket spontan vetelesem volt es en sajnos tobb hetig vereztem. Mig csak gyogyszeres beavatkozasal sikerult elallitani a verzest. De amugy azt mondta az orvos hogy 2 het az siman belefer hogy verzel egy ilyen dolog utan.
2018. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Reménykedem én is benne, hogy nem vissza maradott szövet darab lesz. Köszönöm csajok a válaszokat.
2018. ápr. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!