Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után normális, hogy...

Missed ab után normális, hogy sokáig van még tejem?

Figyelt kérdés

13. hétben sajnos elhalt a babám. Még a kórházban iszonyatosan görcsöltek a melleim, majd néha magától kis csöppek jöttek belőle. Nem piszkáltam, otthon borogattam és egy hét múlva el is múlt. 3-4 hónappal később újra (de csak nyomásra) jön belőle egy két csepp. Voltam vele az orvosomnál is csinált minden hormonra vértesztet, megvizsgálta. Az eredmények tökéletesek lettek semmit nem talált.

Valakivel volt már hasonló? A tej azóta is kis cseppekben jön belőle ha megnyomom a mellbimbóm, amit nagyon ritkán csak kíváncsiságból csinálok, kb 5 hónapja.



2018. ápr. 13. 18:14
 1/3 momoka 2002 ***** válasza:
Terhesseg elott soha nem probaltad? Mert nekem szokott ilyen lenni barmikor.
2018. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte sose volt hasonló. Fura de mivel az orvos mindent kivizsgált és minden oke volt azt mondta csak ne piszkáljam. Csak kicsit zavaró.
2018. ápr. 15. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd. Minnél többször nyomkodod annál később fog elmulni. Részvét a baba miatt. :(
2018. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!