Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után a második...

Missed ab után a második menstruációm olyan fura, ez normális?

Figyelt kérdés
Február 6-án volt műtétem,rá pont 5 hétre meg is jött rendesen,és arra rá ismét időben a második menzeszem is. De ez most más. 3.nap után elállt a vérzés,egy nap(tegnap) kimaradt és ma este ahogy pisiltem rózsaszín vérszerű távozott a hüvelyemből törlésnél. Pont tegnap voltam nőgyógyásznál,mert nagyon görcsölt a hasam,de ott semmit nem látott ami kóros lenne. Viszont az ügyeleten és a nőgyógyászaton is nagyon megnyomkodták a hasam. Lehet hogy ez a gond? Nagyon meg vagyok ijedve.
2018. ápr. 15. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem jan. elejen volt missed ab-om, az elso ket menstruaciom teljesen idoben es normalisan jott meg. De a harmadik az nagyon eros es darabos verzes volt. Az en orvosom azt mondta hogy az elso par ciklus az lehet eltero a normalisnal annak ellenere hogy szervileg minden rendben van.

Ne aggodj, ha az orvos mindent rendben talalt probalj megnyugodni vagy esetleg menj el egy masik orvoshoz masodvelemenyert. Jobbulast kivanok neked!

2018. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked a választ.
2018. ápr. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!